Лідер “Нашої України” Валентин Наливайченко почав піаритись на Тернопільщині на темі Голодомору

Поділитися

До днів пам’яті жертв Голодомору 1932-33рр. Тернопільська обласна організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та громадська ініціатива Валентина Наливайченка «Оновлення країни» проведуть акцію «Ми повинні пам’ятати…».

В рамках даного заходу навчальним закладам та бібліотекам Тернопільської області безкоштовно буде передана книга Василя Барки «Жовтий князь», видана Українською вільною академією наук у США в 2008 році.

Перший примірник організатори подарують Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці під час відкриття акції, що відбудеться 24 листопада 2011 року о 11.00 за адресою вул. Й. Сліпого 3.

«Жовтий князь» – перший та один із найвагоміших великих прозових творів української літератури присвячений подіям 1932-33рр. Роман-хроніка Василя Барки неодноразово перевидавався у Європі та США, був перекладений на англійську, німецьку, французьку та інші мови.

«Жовтий князь» – це засіб розповісти, нагадати та закарбувати в пам’яті українців, а особливо молодого покоління, цю похмуру, але важливу сторінку історії нашого народу. Та чомусь саме цей твір Міністерство освіти виключило із оновленої навчальної програми з української літератури для 11 класу, рекомендувавши його для самостійного опрацювання учнями.

Ми чітко усвідомлюємо, наскільки сьогодні важливо не загубити пам’ять про події голодомору в Україні. Не можна дозволити політикам та українофобам перекручувати історію та називати геноцид – «неврожаєм».

Як відомо, Валентин Наливайченко має намір балотуватись до Верховної Ради по одному з мажоритарних округів Тернопілля.

Затримали грабіжника, який вкрав телефон і 3 тисячі гривень

Як у Копичинцях вшанували жертв голодому (відео)