Поблизу Червоногородського замку, що на Тернопіллі, збудують Духовний центр

Поділитися

У селі Нирків Заліщицького району на Тернопільщині Бучацька єпархія УГКЦ планує звести Духовний центр. Про це повідомила Інтернет-газета Чортківщини «Вісник правди».

Управління Бучацької єпархії УГКЦ 31 жовтня відвідали представник Американської Єпископської Конференції Владика Блейза Купік, єпископ Спокейнський зі штату Вашингтон, та отець-доктор Деклан Мерфл, котрі займаються питаннями допомоги Церкві у Центральній та Східній Європі. З високими гостями зустрілись Преосвященний Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ та представники єпархіальної курії, які розповіли про діяльність єпархії, її структуру, традиції та проекти. Також вони презентували план зведення Духовного центру Бучацької єпархї УГКЦ у селі Нирків Заліщицького р-ну, оскільки єпархія досі не має власного будинку для проведення різноманітних місій, реколекцій та навчань. При Духовному центрі діятиме ще й монастир. Загалом, центр вміщатиме майже сто осіб.
Місце для діяльності центру обрали не випадково, адже воно має історичну та природно-ландшафтну цінність. Тут знаходиться Червоногородський замок та найбільший в Україні шістнадцятиметровий рівнинний водоспад. Тому в цій місцевості віряни почуватимуть себе затишно, комфортно і в гармонії з природою легко налаштуються на діалог із Господом.

Почесні гості відвідали і Чортківську Дяківсько-Катехитичну Академію імені Священномученика Григорія Хомишина, де для них підготували невеличку концертну програму.

Тернопільські міліціонери на зброї доказували, хто з них “профі”

Чи дозволить новий законопроект «Про вибори народних депутатів України» якісно і чесно провести вибори? – погляди учасників дебатів