Тепер тернопільські школярі знають все про роботу…

Поділитися

Днями, учні Тернопільської ЗОШ № 4 відвідали консультаційний центр для школярів, що діє при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тут дев’ятикласники ознайомилися зі станом місцевого ринку праці, дізналися про професії, що користуються найбільшим попитом у роботодавців, отримали інформацію про навчальні заклади нашого краю. Діти також переглянули профінформаційні матеріали з описами професій і пройшли тестування на визначення власних професійних здібностей та нахилів. Учні із захопленням та неприхованою цікавістю переглянули відеофільм із циклу «Світ професій», який був спеціально підготований для дітей, які вже зовсім скоро стоятимуть на порозі нелегкого вибору.

Загалом, висновок один – усі професії цікаві та мають свої особливості, що притаманні лише тому чи іншому фаху. Але, на думку школярів (і з ними не можливо не погодитись), кожна професія потрібна суспільству і є його невід’ємною складовою.

Консультаційний центр для школярів працює над тим, аби якомога більше привернути увагу дітей до того, що вибір професії – відповідальний крок на зустріч майбутньому. За підрахунками спеціалістів, від початку навчального року вже понад 100 старшокласників Тернополя відвідали консультаційний центр. Фахівці переконані – тепер вони більш серйозно сприйматимуть реальну ситуацію на ринку праці та матимуть можливість обрати той фах, який є найбільш затребуваним у нашій місцевості.

Лілія Куленич

Відбулися останні Вуличні Співи 2011 року

Гайову відремонтують лише на половину?