111

18 листопада 2011 року на Площі Ринок відбулися останні в році, двадцять восьмі Вуличні Співи. Щоп’ятниці вони об’єднують у дружному колі різні вікові категорії, професії, міста, навіть країни. Організатором заходу є львівська обласна громадська організація “Борець”. Кожного тижня, окрім часу посту, ось уже рік біля фонтану з Нептуном збирається молодь під музичний супровід вчити одне одного і поширювати українських пісень. Під час заходу організатори пропонують користуватися співаниками видання громадської організації “Борець”, які налічують 228 пісень з акордами. Щоразу до співу долучається близько 50-70 людей, це і постійні учасники заходу, і перехожі на вулиці.

За розкладом до Різдвяного посту повинні відбутися ще одні Співи, 25 листопада, але в пам’ять жертв Голодомору Вуличні Співи в цей день мовчатимуть.

Мета заходу – згуртувати та заохотити молодь співати українських повстанських, народних та сучасних пісень, популяризувати українську пісню, підтримувати статус Львова як культурної столиці України.

Перші Вуличні Співи відбулися 15 жовтня 2010 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.