Тернопільська міська рада тепер ще яскравіша та “продвинутіша”

Поділитися

Розпочав свою роботу оновлений сайт Тернопільської міської ради. Для забезпечення публічності та відкритості міської ради на оновленому порталі створено нові розділи: «Система управління якістю», «Прес-центр», «Міста партнери та побратими», «Відео новини», «Фотогалерея», «Депутатські новини», «Новини відділів та управлінь», «Підприємництво та інвестиції». Крім того,  створена група «Тернопільська міська рада» у соціальній мережі «Facebook».

Для забезпечення зворотнього зв’язку з громадянами створено розділ «Питання відповіді», який працює у режимі Інтернет-приймальні звернень та запитань громадян. У цьому ж розділі тернополяни зможуть отримати он-лайн консультації. У розділі «Депутатський корпус» можна ознайомитись з інформацією про депутатів, адреси приймалень та дати прийому громадян. Блок «Соціальне опитування» дасть можливість здійснювати моніторинг громадської думки щодо діяльності Тернопільської міської ради. Розділ «Депутатські новини» інформуватиме про діяльність депутатів, їхню участь у сесійних засіданнях, роботу в депутатських комісіях, звітність перед виборцями.

Оновлений сайт – двомовний. Працює в українській та англійській версії. На даний час ведуться роботи по перекладу інформаційного наповнення Web-сайту на англійську мову. Ваші пропозиції щодо покращення роботи оновленого порталу можна надсилати на електронну адресу rada.te.ua@ukr.net.

Адреса сайту не змінилась: www.rada.te.ua.

Ще б працювали так над впровадженням системних реформ проблемних галузей міста і покращенням економічних показників Тернополя, то ціни б їм не було  😆

Жовтим листям під ногами МНС рекомендує просто насолоджуватись

У Тернополі лікарі боротимуться із поширенням цукрового діабету