У Тернополі презентують “Хронос”

Поділитися

 

«Хронос» – футурологічний роман з винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей. За образом космополітичного суспільства у новій книзі цього надзвичайно обдарованого молодого письменника проступає віртуозна проекція на сучасну Україну.

Тарас Антипович народився 10 липня 1978 року в Полтаві. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював за фахом у різних періодичних виданнях. Його перший роман «Мізерія» (2007) був відзначений Всеукраїнським рейтингом «Книжка року» як найкращий прозовий дебют. Інтерес критиків викликав також цикл оповідань «Тіло і доля» (2008). Експресія сюжетів Антиповича ріднить його творчість зі світом актуального кіно. Через виразні візії майбутнього читачі отримують можливість глибше зрозуміти реальність, у якій ми живемо вже сьогодні.

Книгарня «Є та видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»  запрошують Вас на презентацію книги Тараса Антиповича «Хронос», яка відбудеться 26 листопада.

 Початок – о 16:00.

 

У Тернополі будуть змагатись учні Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Закарпатської областей

Українські політики грають в маленьку гру