У Тернополі відбудеться презентація книги Антона Кушніра «Urban strike”

Поділитися

Книгарня «Є», видавництво «Нора-Друк» та літературний конкурс «Коронація слова» запрошують Вас на презентацію книжки Антона Кушніра «Urban strike», яка відбудеться 8 листопада.

Історія про молодих людей, які дорослішали у буремні 90-ті (коли розпався СРСР і Україна стала незалежною державою), а тепер відвойовують для себе життєвий простір у рідному місті. Випадково знайдена адреса електронної пошти змінює життя журналіста Майка. Він стає активістом химерного угруповання Urban Strike, яке організовує зухвалі витівки: футбол у підземній річці, пікнік на опорі лінії електропередач, протестну акцію проти нездорової їжі у фаст-фуді. Майк разом з новими друзями нищить безглузді рекламні білборди, готує вуличний фестиваль у закинутому будинку. Рівень напруги і ризику зростає, аж поки не постає питання: чи є межа, перед якою варто зупинитись?

Антон КУШНІР народився 1983 року в Києві. Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету. У студентські роки мав перші літературні публікації у літературному альманасі «Святий Володимир». Тоді ж займався літературною критикою, матеріали виходили друком у «Дзеркалі тижня» та «Україні молодій». Очолював літературне угруповання «Шабаш». Веде блог «Транслітера» (translitera.org), присвячений книжковій культурі та паралітературним явищам. Дипломант літературного конкурсу «Коронація слова-2011».

 Початок – о 18:00.

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

18-20 листопада у Тернополі проходитиме ХХ-й Міжнародний ювілейний турнір з вільної боротьби пам’яті тренера Богдана Степановича Сцібайла

У Тернополі відбудеться вечір гумору й сатири «Пательня шкварків»