У Тернополі відбудеться вечір гумору й сатири «Пательня шкварків»

Поділитися

Часто на адресу редакції газети “Вільне життя” від  читачів надходять жартівливі листи (прозові та віршовані) про політику, економіку, сільські казуси, сімейні трафунки, любовні пригоди. Тому у “Вільному житті” вирішили заохотити  передплатників активніше взятися за перо й дотепним словом «покращити життя вже сьогодні» такими смачними й актуальними «шкварками», що «висмажені» з бід і «свиней», які нам підсовує життя.
Отож, веселуни всієї області, увага! Їжте побільше сиру й активно «смажте шкварки» (тобто записуйте чиїсь гуморески, смішні віршики на будь-яку тему, а також занотовуйте авторські жартівливі роздуми про все, що забажаєте). 24 листопада зберіть усі ці «смаколики» й приїжджайте з ними на 15.00 в редакційний прес-клуб «Вільного життя плюс» (м. Тернопіль, вул. Гетьмана Сагайдачного, 9, п’ятий поверх) на перший (і в майбутньому — традиційний) вечір народного гумору й сатири. Запрошуємо до гурту й тих передплатників, котрі вже публікували свої тексти на шпальтах газети, однак ще мають порох у порохівницях, аби писати нові дотепні шедеври.
Авторів найвеселіших «шкварків» (найсмішніших, найгостріших, найсатиричніших текстів) ми відзначимо цінними подарунками та грошовими преміями в двох номінаціях: найзлободенніша сатира «Чужий шкварок»» та авторські вірші й проза «Шкварки власними руками». Кращі твори будуть надруковані в нашій газеті, а також у часописі «Літературний Тернопіль».
Якщо не маєте сили, аби самотужки вдарити лихом об землю, то приходьте в редакцію 24 листопада — будемо наші біди шкварити разом!
Ціла пательня шкварків — то для гострих язиків!

24 листопада 2011 р. · 15:00 – 17:00

прес-клуб редакції газети “Вільне життя плюс”

вул. Гетьмана Сагайдачного, 9

У Тернополі відбудеться презентація книги Антона Кушніра «Urban strike”

Копію Бучацького Євангелія орієнтовно 1220 року видання розповсюдив голова Тернопільського земляцтва в Києві Ярослав Фліссак