У Тернополі змагатимуться учні зі всієї Західної України!

Поділитися

26 листопада у Тернополі о 17-ій годині в Палаці культури «Березіль» імені Леся Курбаса відбудеться п’ятий півфінал Всеукраїнського профорієнтаційного турніру учнівських команд «ПОУМУ», організаторами якого є Державний центр зайнятості та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. До Тернополя прибудуть представники учнівської молоді Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Закарпатської областей.

Тернопільщину представлятиме команда Тернопільської загальноосвітньої школи № 2 «Кадри», яка вийшла переможцем обласного фіналу змагально-мотиваційного клубу веселих і кмітливих «Час професіонала» – спільного проекту обласного центру зайнятості і обласних управлінь науки та освіти, а також сім’ї та молоді облдержадміністрації, – у якому взяли участь 18 команд-переможців відбіркових ігор у районах області та м. Тернополі.

 

Переможець п’ятого півфіналу «ПОУМУ» стане учасником фінальної профорієнтаційної гри, яка відбудеться 18 грудня з 18-ої до 20-ої години у Києві, в Національному палаці мистецтв «Україна».

 

Тернополяни, підтримайте свою команду!

 

Із обіцяного скорочення чиновників вийшов «пшик»

Завдяки Кличку Тернопільщина знову стане «ударна». Добре, що не комуністична