111

Відбулося засідання оргкомітету з проведення благодійної акції з надання допомоги багатодітним сім’ям області «Зігрій любов’ю дитину». Участь у засіданні взяли – заступник голови – керівник апарату ТОДА Юрій Желіховський, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталія Найчук, представники благодійної організації, податківці, юристи та громадськість. На засіданні йшлося про використання залишку коштів на рахунку обласного благодійного фонду “Милосердя і здоров’я” по даній акції.

«Сьогодні Президент ставить завдання про реформування соціальної сфери, зокрема звернення уваги на добробут соціально незахищених верст населення, до яких сьогодні належать і багатодітні сім’ї, –  сказав Юрій Желіховський. – Тому ми в першу чергу маємо дбати про родини, які опинилися у скрутних життєвих ситуаціях».

Зокрема, на засіданні було запропоновано розподілити залишкові 26 846 гривень, для вирішення житлових проблем 2-ох багатодітних сімей, в яких народилося 10 і більше дітей.

«На початку акції загальний бюджет фонду становив 8,5 мільйона гривень, –  сказала Наталія Найчук. – Сьогодні залишилось кошти, які ми хочемо розприділити для між двома родинами з Шумського району і Теребовлі, які виховують 10 і більше дітей. Відтак, частину коштів пропонуємо використати для закупівлі будматеріалів для добудови будинку сім’ї Юрчук Шумського району, в якій виховується 12 дітей,  решту – для встановлення опалення в будинку родини Ониськів, що у м. Теребовлі (в сім’ї 15 дітей).

Члени оргкомітету погодилися з даною пропозицією. На засіданні прийнято рішення доопрацювати документи та юридично правильно  їх оформити, щоб використати кошти до кінця листопада 2011 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.