Виявляється, росіяни хочуть бачити нас незалежними!

Поділитися

Такі результати показало опитування російського “Левада-центру”. Більше 50% росіян вважають, що Росії вигідно, щоб Україна була незалежною державою, що має добросусідські взаємовигідні відносини з Росією.

Зокрема, відповідаючи на запитання, які відносини з Україною були б кориснішими для Росії, 33% опитаних відповіли “щоб Україна знаходилася під економічним і політичним контролем Росії”. При цьому 53% вважають, що для РФ вигідніше, щоб Україна була незалежною державою, що має добросусідські взаємовигідні відносини з Росією. Важко відповісти на це питання 15% респондентів.

Окрім цього, 24% опитаних вважають, що відносини між Україною і РФ у найближчі роки поліпшуватимуться. 51% опитаних вважають, що відносини між двома країнами залишаться такими ж, як були останнім часом. 11% вважають, що погіршуватимуться. 14% – важко відповісти.

При цьому 50% опитаних байдужі до українських політиків. Президенту України Віктору Януковичу симпатизує 23%, екс-прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко – 10%. Важко відповісти – 17%.

Відповідаючи на запитання, у зв’язку з чим насамперед Янукович розпочав судове переслідування Тимошенко, 35% опитаних відповіли для того, щоб позбутися політичного супротивника, 22% – для того, щоб спробувати розірвати укладений Тимошенко газовий контракт, 17% – тому що дії Тимошенко на посаді прем’єр-міністра України завдали істотних збитків країні. 26% – важко відповісти.

Опитування було проведене 21-24 жовтня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1586 чоловік, старше 18 років у 130 населених пунктах 45 регіонів країни.  Статистична похибка вказаних досліджень не перевищує 3,4%.

tsn.ua

Безробітним на Тернопільщині ОЦЗ знайде “заняття”

Тернополяни “багаті” на зброю, але міліція на це не зважатиме