111

За інформацією відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ, станом на 4 листопада 2011 року до оплачуваних громадських робіт на Тернопіллі було залучено 7470 безробітних. Вони здійснювали благоустрій населених пунктів і зон відпочинку, впорядковували придорожні смуги, меморіали, пам’ятники, братські могили, відновлювали внутрішньогосподарські канали та споруди на меліоративних системах, відбудовували архітектурні пам’ятки, інформували населення про надання житлових субсидій за спрощеною процедурою тощо.

Цьогоріч на оплату праці безробітних, які брали участь в оплачуваних громадських роботах, використано 5 млн. 482,6 тис. грн., у тому числі 4 млн.168,9 тис. грн. з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Як повідомляють в обласій службі зайнятості, вони тісно співпрацюють з районними державними адміністраціями та філіями ДП «Тернопільський облавтодор». Відповідно до замовлень цих філій на листопад місцеві центри зайнятості мають намір продовжити направляти безробітних на оплачувані громадські роботи з утримання та ремонту автомобільних доріг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.