111

4 грудня о 14 годині в ПК «Березіль» відбудеться звіт міського голови Тернополя Сергія Надала. Разом з мером розкажуть про свої справи й депутати-свободівці. Звісно, прийде чимало людей: одні з бідами, інші з подяками, треті просто послухати. Звичайно, що всі не зможуть висловитись, поскаржитись, попросити про необхідне чи просто подякувати за зроблене. Людей же буде чимало.

Тому інтернет-газета «Про все» розпочинає проект «Задай питання меру». Всі-всі бажаючі сказати щось добре і не дуже міському голові, можуть  зробити у коментарях  під цією публікацією. На всі питання-прохання, скарги міський голова Сергій Надал дасть відповіді. Про це є домовленість з мером.

Прохання, писати реальні імена, фамілії, адреси і контактну інформацію, щоб у випадку необхідності з Вами могли зв’язатися працівники мерії.5 comments

 1. Олена

  Після встановлення нових електричних стовпів по цілій вул.Д.Нечая (район Нового Світу) немає вуличного освілення. Це можна якось вирішити? Тим більше, що рініше уся вулиця прекрасно освітлювалась! Дякую, мій тел.097-7987856

 2. Валентин

  Коли розпочнуть ставити опори для тролейбусної лінії СИМОНЕНКА- МОРОЗЕНКА і коли відремонтують вул. Симоненка і тротуари, які сьогодні- це суцільна яма…?????

 3. Валентин

  Суцільна яма,а не тротуар по вул. ДМИТРА ВИШНЕВЕЦЬКОГО, 2, який веде на кінцеву зупинку вул. СИМОНЕНКА. І коли чекати ремонту..?????

 4. Валентин

  тротуар по вул. ДМИТРА ВИШНЕВЕЦЬКОГО, 2, який веде на кінцеву зупинку вул. СИМОНЕНКА просто жахливий! І коли чекати ремонту..?????

 5. admin

  На звітній прес-конференції міський голова заявив, що усі вищеперераховані проблеми. які згадали читачі “Про все” будуть вирішені наступного року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.