Завтра у Тернополі розпочинається справжня “студентська війна»

Поділитися

З 7 листопада відбуватиметьсяпейнтбольний турнір середстудентів усіх тернопільських вузів. Цього дня відкриватимуть дійство команди із ТНПУ ім. В.Гнатюка. Даний захід організовує пейнтбольний клуб «АREY» та молодіжна ініціатива «Файне місто».

Змагання будуть проходити у критому приміщенні з освітленням і матимуть  декілька етапів. Спочатку відбіркові ігри серед команд одного вузу, а потім фінал між найкращими  (по дві команди від ВУЗу), у якому і визначиться переможець. Всі учасники турніру автоматично отримають 20-ти % знижку на ігри в пейнтбол, яка буде дійсна три місяці після закінчення змагань(кількість ігор по знижці в зазначений термін необмежена).

Команда-переможець отримає кубок, матеріальну винагороду у розмірі 1000 грн. та призи від спонсорів у різних категоріях  (стрільба, тактика, швидкість, назвакоманди та девіз).

Перший внесок для учасників турніру «Студентські війни» становить 50 грн. (у вартість входить все необхідне для участі в турнірі,окрімвзуття та куль).

Пейнтбольний клуб «AREY»

та Молодіжна ініціатива «Файне місто»

Контакти координаторів по навчальних закладах:

ТНЕУ +38(098)70-50-785 (Ігор)

ТДМУ +(093)73-26-709 (Діма)

ТНПУ +38 (098)71-46-192 (Ігор)

ТНТУ +38(096)82-12-882 (Коля)

Сергій Надал розпочне сам себе критикувати?

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда привітав млинківчан із відкриттям оновленого пам’ятника Тарасу Шевченку