111

Днями у Тернополі розміщено декілька біг-бордів, на яких колишній губернатор Тернопілля Юрій Чижмарь вітає з 20-річчям референдуму, під час якого мешканці нашого краю найбільше в Україні підтримали ідею Незалежності нашої держави. Не встиг клей висохнути на рекламоносіях, як відразу тернополяни почали обговорювати, які шанси має колишній губернатор Тернопілля стати нардепом.

Проте, який він хороший господарник, політик слова  і.т.п. – буде оприлюднено  чимало статей, розкажуть авторитетні особистості тощо.

«Про все» цікавить інше питання:  якщо Ви не будете голосувати за Юрія Чижмаря, то який аргумент для вас найвагоміший?  Аналогічні опитування ми вже робила по Віталію Цимбалюку, Олексію Кайді, Роману Заставному.

Чому ви не підтримаєте Юрія Чижмаря до Верховної Ради депутатом від Тернополя?

View Results

Loading ... Loading ...

2 comments

  1. дуду

    Дивно, коли чоловік, який відомим злодієм Балогою (своїм родичем) був засланий на Тернопілля, розвішує біг-борди і розраховує на прихильність тернополян.. Чижмар так і не зрозумів людей цього краю, адже для тернополян недостатьньо півторарічного царювання в області, щоб вони проголосували за чужака-цигана. Чижмар друкує в тернопільських газетах якісьпростенькі матеріали про українську мову, тим часом не вивчивши її як слід самому. Адже українська фонетика вимагає говорити і писати своє прізвище ЧижмарЬ, а Чижмар (без м’якого знака),

  2. Оля

    Що за брєд – “дуду” Чижмарь класний керівник..і це факт незаперечний…про фамілію – так у нас стільки помилок москалі-поляки “наплодили”, що тепер робити? змінювати? Чижмарь показав зразок відкритої політики..зараз її непогано втілює Надал у міськраді… впевнена, що боротьба між Кайдою, Заставним і Чижмарем буде рівною…а от хто переможе. які аргументи будуть сильніші – покажуть вибори…Всі троє були чи є при владф..тому саме люди можуть показати. кому довіряють..свободи рейтинг падає..у заставного теж..чижмарь також ніколи не був улюбленцем тернополян..але “закарпатець” з них усіх найкраще вмі мобілізовувати ресурси..підбирати команду…вибори до облради це показали..Кайда досі вдячний Чижмарю..кажуть. навіть є домовленість, що свободівець зніме свою кандидатуру на користь Чижмаря… час покаже

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.