Тернопілля “на порозі” Всеукраїнського перепису населення

Поділитися

 Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян підписав розпорядження, яким затверджено заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення. Займатися підготовкою цього важливого заходу доручено обласній комісії, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач.

Основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, пов’язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення, підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпеченням підготовки і проведення перепису.

Районним державним адміністраціям, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради доручено утворити до 15 грудня 2011року територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. Нагадаємо, що перепис проводиться шляхом суцільного опитування населення за місцем перебування на дату перепису у формі інтерв’ю із залученням cпеціально навченого тимчасового переписного персоналу.

Переписи населення – головний засіб збирання основних статистичних даних про народонаселення і житловий фонд, які мають за мету створення всеохоплюючого джерела статистичної інформації для планування економічного та соціального розвитку, адміністративних цілей, оцінки умов життя, для дослідних робіт, а також для використання в комерційних та інших цілях.

На круглому столі в ТНЕУ обговорили стратегію фіскальної політики

Увага!!! Аферисти добралися до безробітних