111

 Кожен тернополянин може виграти частину із 6050 грн, які міськрада виділила як призовий фонд конкурсу “Феєрія новорічного міста”. Аби отримати грошову премію, потрібно передусім гарно, у новорічно-різдвяному стилі, оформити фасад помешкання, підприємства чи вітрину крамнички і просто подати заявку у мерію.

– Розміри премій визначатимемо згодом, адже може бути, наприклад, два перших, других чи третіх місця, – розповідає відповідальний за конкурс заступник міського голови Леонід Бицюра. – Наше завдання — спонукати людей гарно прикрасити місто до свят. Бо ми всі живемо зі своїми проблемами, але свята — час, коли треба набратися трохи позитиву.

Схожий конкурс у Тернополі проводили і минулого року. Тоді призовий фонд складав не 6050 грн, а десь на 1000 грн менше. І, за словами пана Бицюри, тернополяни охоче відгукнулися.

– Є такі підприємці, які вкладають вкладають в оздоблення значні кошти — більші, ніж вони можуть отримати як нагороду за перемогу у конкурсі, – продовжує відповідальний за “Феєрію новорічного міста”. – Для таких учасників головне — престиж. Та суть конкурсу у тому, що виграти премію може кожен. Сподіваюся, люди відгукнуться, – каже пан Бицюра. – Це так само, коли ми закликаємо на державні свята вивішати на будинку чи балконі національний прапор. Це — питання солідарності.

Серед критеріїв, за якими визначатимуть переможців — оригінальність, чистота довколишньої території і навіть санітарно-технічний стан підприємства чи крамниці, йдеться у положенні про конкурс.

Довідка

Для участі у номінації “Зелена модниця” – найкраще оформлення ялинки, та “Настрій, дарований серцем” – найкраще оформлення в новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі, заявки потрібно подавати в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради на вул. Коперніка,1, тел. 25-46-85.

Для участі у номінації “Карнавал прикрас” – найкраще оформлення вітрини в новорічно-різдвяному стилі, заявки потрібно подавати в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськради на вул. Коперніка,1, тел. 52-69-39.

За інформацією Тернопільської міської радиДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.