111

Народний депутат Верховної Ради Ірина Геращенко запропонувала парламентарям звітувати перед народом у соціальній мережі Facebook.

Про це вона написала на власній сторінці у Facebook, посилаючись на закон Про статус народного депутата. Згідно з ним, депутати ВР зобовязані щороку звітувати перед своїми виборцями. На думку Геращенко, персональні сайти та сторінки в соцмережах чудово підходять для цього.

“Сьогодні все більше колег-депутатів мають сторінку на Facebook і навіть самі іх ведуть”, – пише вона. “Я свій звіт виклала, закликаю колег приєднатися. Думаю, якщо кожен з нас розповість , що він зробив за рік – які закони ініціював, як працював в комітеті і з листами виборців, кому допоміг – можливо, хоч трохи це сприятиме сприйняттю політиків і депутатів”, – вважає Геращенко.

На початку серпня власну сторінку на Facebook отримав український прем’єр-міністр Микола Азаров. Проте, як ми пізніше з’ясували, веде цю сторінку він не сам, а за допомогою сторонніх людей, які є адміністраторами.

1 comment

  1. Василь

    Стойко горе-політик, який шнурівки сам не може зашнурувати, не те що прозвітувати. Тим більше йому і толком звітувати не має за що. Хіба за те, як він не законним шляхом захопив посаду голови обласної організації політичної партії “За Україну!”
    Ганьба Стойку….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.