Для ухилення від сплати податку у Тернополі службовці укладали фіктивні договори

Поділитися

Прокурор м.Тернополя порушив кримінальну справу стосовно службових осіб одного з підприємств за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.1 ст. 209 КК України.

Дослідчою перевіркою з’ясовано, що службові особи підприємства, з метою ухилення від сплати податку на додану вартість, впродовж 2009-2010 років уклали фіктивні договори підряду на проведення будівельних та земляних робіт з 4 приватними підприємствами та на підставі даних договорів сформували податковий кредит з податку на додану вартість в сумі 406 тис. грн.
Отримані незаконним способом гроші службові особи підприємства, з метою легалізації, використали для здійснення господарської діяльності.
Окрім того, службові особи цього публічного акціонерного товариства склали та підписали акти виконаних робіт, в які внесли завідомо неправдиві відомості про проведення будівельних та земляних робіт по одній із вулиць в смт. В.Березовиця Тернопільського району 4 приватними підприємстами, при цьому достовірно знаючи, що дані суб’єкти господарювання таких робіт не виконували.
Через протиправні дії службовців підприємства впродовж 2009 -2011 років державний бюджет недоотримав 406,25 тисяч гривень податку на додану вартість, повідомили “Про все” у прес-службі прократури Тернопільської області

Тернопілля часів Володимира Мономаха екранізують: зніматимуть фільм за книгою Наталки Михно «Мариво духу» про Василька Теребовлянського

Журналістів Тернополя завезуть на сміттєпереробний завод