Як Янукович молився в Почаївській Лаврі

Поділитися

У день Різдва Христового Президент України Віктор Янукович взяв участь у святковій Різдвяній літургії у Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Службу провів намісник Почаївської Лаври архієпископ Володимир.

Після богослужіння Віктор Янукович передав у подарунок Свято-Успенській Почаївській Лаврі предмети для причастя, виготовлені українськими майстрами.

У день Різдва Христового Президент України Віктор Янукович побажав Україні миру і Божої благодаті. «Це свято дає нам всім надію і віру в майбутнє. Народжується Христос, і в цей день я хочу побажати Україні миру, спокою і Божої благодаті. А Українському народові, кожній родині – щастя та добробуту», – сказав Глава держави після завершення святкової Різдвяної літургії у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври Володимир у свою чергу побажав Главі держави сили і мудрості на його посаді. «Щоб Господь і надалі Вам дав мудрості, сили і терпіння, і Ви мудро керували своїм народом», – сказав він, звертаючись до Віктора Януковича.

Архієпископ також подякував Главі держави за сприяння в будівництві нового будинку замість аварійного на території Лаври та ремонті дороги від Кременця до Почаєва.

Патріарх Філарет: Неправда діє, але їй буде край

Хто з відомих тернополян молився разом з Януковичем? (фото, відео)