111

Сьогодні відбулось засідання Тернопільського прес-клубу. Говорили про скандальну публікацію у “Новій Тернопільській газеті”. Як все відбувалось – дивіться відео
10 comments

 1. NIK

  Нормальні ,грамотні козаки,чого їх ображають в газеті…?Вони ж в чужій країні,нормально себе ведуть,будьмо ж толерантні до них.А газетярів наказати по повній програмі, щоб не паскудили державу і ,зрешту всіх нормальних громадян України.

 2. врва

  Нормальні хлопці, говорять по-українськи краще ніж Нікола Азаров

 3. komment

  подібні статті ще раз доводять всьому світу що до цивілізації нам ще ой як далеко. а хлопці дійсно молодці – набагато краще говорять ніж дехто з нашої “верхівки”. ось після таких речей потім соромно за наших людей, які в свою чергу соромлять країну.

 4. vit

  за свою толерантність та мультикультурність вже поплатилась вся Європа та для чого забігати далеко… якщо маєте друзів у Харкові запитайтесь як себе там поводять вєтнамці, які у Харкові є райони куди українці не мають права ходити, хто тримає бізнес наркотиків, контрабанди, проституції…
  Робіть висновки шановні толерасти.

 5. Петро ЩУР

  Цілком правильно пише добродій vit!
  Трішки далі треба дивитися, на кілька рочків уперед!

  А що, тим ВиШам слабо зробити так, аби до нас не ніґери та чурки різні їхали, а, скажімо, з Польщі чи Чехії, га?

  Продовжуйти і далі соромитися про називання речей своїми іменами! Так, дійсно, далеко не всі чорні студенти покидьки чи хулігани − той хай собі мирно вчаться, мови нема. І після навчання − пензлюють назад додому працювати на благо батьківщини! їхньої!

  Проте повсякчас пам’ятають, що вони в гостях, тому якщо оступляться − то відгребуть по-повній! І постійно перебуватимуть під наглядом Громади Тернополя!

  Зараз їх лише дві тисячі у Тернополі − а вони вже встигли сморід про наше Файне Місто рознести на весь світ!! А що буде завтра, коли їх буде тут не дві, а двадцять тисяч, га? Вони нам казатимуть, як ми маємо одягатися і питатммуть, чому у кожному мікрорайоні нема мечеті, збудованої за державний кошт, так?

  А те, що вони знають Українську мову − не ведіться на це! Таке явище − лише у Тернополі, ну може ще ві Львові. А ось у Києві, скажімо, чи у ХАркові − ні з біса ті приїжджі не вчать Української! Ширше і глибше треба дивитися на це питання, і зазирати на кілька рочків уперед, а не жити лише сьогоднішнім днем!

 6. січка

  шо найцікавіше в цих відеоматеріалах – так це позакадрові коментарі журналістів)) камера їх ловить дуже гарно і передає так само гарно) яких тільки перлів тут нема)

 7. Victoria

  Meni soromno shcho ja Ukrainka…Duvno shcho nixto ne napusav pro zeka prezudenta,pro dutjachi bydunku z golodnumu ditmu,pro zlodiiv depytativ abo pro pensioneriv na vyluci …ale bijka dvox xlopciv ce podija dlja pershoi storinku gazetu. POZORUSKO A NE GAZETA. Orkim togo visliv KYRVA ce obraza,i takogo redaktora ta gazetarja ja b osobusto prutjagnyla do sydovoi vidpovidalnosti. ja prozuvaju za kordonom i mozhu smiluvo skazatu shcho Evropa shokovana naskilku ukraina vidstala i zabuta kraina,a ukrainci duki i ne vuxovani dukari.Do Evropu Ukraini she povztu 300 rokiv rakom….i ne byde vona NIKOLU v Evropi …

 8. :)

  Цілком згідна з попереднім коментарем….украіна це відстала краіна де люди замкнуті і дикі. А хлопці молодці. Якби украінці так відстоювалу своі права ми б не жили в в повній Ж….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.