На тернопільський стадіон дали 200 тисяч

Поділитися
Фінансовий план комунального підприємства «Тернопільський міський стадіон» затвердили на засіданні виконкому 11 січня.
За словами начальника комунального підприємства Ярослава Колісника, лише на збереження газону – засів трави, удобрення тощо – потрібно понад 80 тисяч гривень.
«Заробити стадіон поки що не має змоги. Влітку ми плануємо реалізувати інвестиційний проект по «Євро-2012». Однак кошти на підтримку стадіону потрібно закласти вже сьогодні, адже попереду чемпіонат Європи з футболу. Потрібно буде найняти програміста, який обслуговуватиме електронну систему на стадіоні, чимало коштів потребує інфраструктура, яка повинна бути в належному стані», – зазначив Ярослав Колісник.
Міський голова Сергій Надал дав доручення врахувати фінансові потреби комунального підприємства і передбачити необхідну суму – 200 тисяч гривень під час внесення змін до бюджету.
«Я розумію, що без цих коштів КП «Тернопільський міський стадіон» обійтися не зможе. Проведено великий пласт роботи по облаштуванню стадіону. Ми повинні утримувати його в належному стані, покращувати надалі інфраструктуру, аби місто мало достойний плацдарм для проведення різного роду змагань», – зазначив Сергій Надал.

На Тернопільщині затримали водія, який вчинив наїзд

Губернатор Тернопільщини може отримати 8 років за аварію!!!