111

Минулого тижня «Нова тернопільська газета» оприлюднила на передовиці скандальну статтю «Біля «Орнави» лилась «чорна» кров… Араби з неграми бились за наших курвів». Стаття отримала значний резонанс не лише в Тернополі чи Україні, але й на міжнародному рівні.Проте, як завжди буває в нашій країні, резонанс негативний. Звісно, «приперчений заголовок» плюс кілька моцних епітетів зробили свою справу. Змістовно стаття розкриває проблему життєдіяльності тернополян через «кольорових» гостей-студентів. У статті не має жодних расових чи ксенофобських закликів. Більше того, саме іноземним студентам, їхнім лідерам необхідно вибачитись за ті безчинства, що вони творять. Для прикладу, автор цих рядків зіткнувся особисто у Тернополі з такими «кольоровими» проблемами: водії таксі не хочуть брати іноземних студентів через їхню невихованість та не додержання елементарних норм гігієни, ріелтори – фахівці з нерухомості  -дуже суворо запитують хто буде точно винаймати житло, якщо у вас є друзі-іноземці і вони будуть приходити до вас в гості – вартість оренди житла автоматично подвоюється. Чому? Такі погані агенції нерухомості? Расисти? Чи все ж таки африканські і близькосхідні «гості» повадяться так, що «після них хоч потоп»?

Маєте свої питання, зауваження, пропозиції – пишіть у коментарях

А ми пропонуємо усім, хто не мав можливості придбати і ознайомись із скандальною статтею – фотокопію газети.

20 comments

 1. володимир

  правда на всі 100% ,чорні .араби ,-нечисть ,,,а наших курвів ,які з ними сплять треба вішати ,

  1. Olga

   Володимире, а хто ви? Наші в більшості це бидло від яких окрім матюків нічого і не почуєш. Краще на себе подивіться в що ви перетворились. Ви імпотетн, ось і казитесь через своє безсилля.

   1. Nestor

    За іноземців вам обідно а за “курвів” ні , то може ви кур….а.
    я з авторами газети згідний на всі сто, давно потрібно піднімати ці питання , веди себе як людина і ніхто тобі слова не скаже . незалежно якого кольору твоя шкіра

 2. меч

  Сьогодні розмовляв на цю тему з другом,він працює таксистом,так говорить що чорнота нагла бидлота,і від багатьох інших це чув.А на рахунок,що до дівок пристають так тут проблема в другій бидлоті-наших курвах яким покаж медный грош и делай с ней что хоч.Факт на лице наші курви кончити ще ті,щось я не бачив негритосок з нашими хлопами,а наші з неграми пачками і при тому з страховиськами.

 3. Доктор Геббі

  Як то кажуть….немає негрів немає і расизму.
  Наша рідна Україна своїх(!) дітей має вчити! Тільки в наших людях є котрась надія для цієї, не побоюсь цього слова, загниваючої країні. Негри приносять в казну гроші? А толку нам з них? хтось бачить ті кошти? Всі вони йдуть до рук “толерантних” чиновників і жодного толку в них немає, для нас принаймні. Тільки наші майбутні спеціалісти зможуть витягнути країну з лайна, а не чужоземні.Отож яку користь приносять негри Україні? Вони звичайно трахають наших баб, але це не являється плюсом для процвітання нації….
  А тепер дещо не толерантні факти про тих, кого ні в якому разі не можна рахувати тупими мавпами. Отже:
  1) Результат міжрасових шлюбів має тенденцію мати нижче I.Q. чим Білий батько.

  2)Чорношкірі здійснюють вбивство в тринадцять разів частіше за Білих; насильство і грабіж вдесятеро. Цю інформацію дає ФБР. Звіти змінювалися дещо з року в рік але дають досить точну картину за минуле десятиліття.

  3)Впродовж 6000 років вивченої історії, африканський негр не винайшов нічого. Ні писемності, ні толкової обробки тканини, ні календаря, ні плуга, ні прокладення доріг, ні залізниці, ні морських суден, ні системи числення, ні навіть колеса. (Примітка: Це відноситься до чистокровних негрів.)

  4)Згідно з доктором Куну, тоді як Кавказький підрізновид(Біла раса) розвивався в Європі, негритянська раса зупинилася на еволюційному рівні і – сьогодні стоїть не менше ніж на 200,000 років позаду Eвропейца по розвитку мозку і черепа.

 4. dima

  а через тебе оля вже напевно перейшов весь іноземний контингент що ти така обізнана хто імпотент а хто ні.наші пацани ні накого не перетворюються,це ви “дівчата” які дозволяєте собі екзотичне спілкування перетворюєтеся на курвів

 5. tank

  Приїхали вчитися то хай вчаться а не гуляють по кабаках і знімають наших дівчат. Сумніваюся шо комусь з вас хотілося в африці поприставати до арабок чи негритосок!!!! От і нема чого до наших лізти….не подобається?…ніхто нікого тут не тримає….може нація чистіша лишиться…

 6. Bodia

  стаття цілком коректна і правдива! хто не стикається з проблемами з неграми-той говорить що стаття неадикватна,расиська та інше! а хто реально мав хоч щось з чорними- той знає що це насправді таке.

 7. Іван

  Важко на цьому фото текст розібрати(
  Якщо у когось є текст статті або фото кращої якості, скиньте, будь ласка, посилання
  П.С. повністю згідний з Bodia, tank, dima і Доктор Геббі – диму без вогню не буває, і чорні самі винні в тому, як до них ставляться

 8. Victor

  На цій фотокопії статтю прочитати неможливо. Де можна ознайомитись з текстом?

 9. толік

  я підтримую все написане газетою, молодці хлопці,ще б так реагувала наша влада та правоохоронні органи. А що до поведінки їх, то бачив на власні очі, коли проживав в Європі. їх не люблять не тільки в нас,а вся Європа. А нарахунок наших жінок то не проблема в чоловіках, як писав дописувач, покажи ” ломаний” і вона зробить за нього все,що забажає “господар”. В муслімів якщо,ти навідь зробив реверанс в сторону його дружини,це може закінчитися фатально, то чому вони поводять так знашими дівчатами,а тому,що розповідав мені турок, їх вчать з дитинства.що наші дівчата “повії”. ви знаєте в мене також дві доньки, стараємось втлумачити, бо знаємо.що це за чорне зілл”я.

 10. Ярослава

  ніхто і ніколи немає права ображати іншу людину ( біла, чорна вона, чи вибачте фіолетова), перш за все це ЛЮДИНА, яка відрізняється від нас, “високо” інтелегентних і “культурних” людей лише кольором шкіри та місцем народження і ВСЕ. Як і в кожній країні та навіть у сім’ї, говорячи народною мовою не “без урода”. Міряти всіх одною міркою не можна. Я довгий час прожила за кордоном, де вчилась і працювала, і повірте мені, про нас українців також не там не дуже високої думки, мовляв, українці – це горілка, алкоголізм, розбої та легкодоступні “леді”, чи означає це, що коли деякі з нас там “відзначились”, то МИ ТУТ УСІ ТАКЕ “БИДЛО”?????? звичайно,ні. В багатьох ситуаціях мені було не зручно “наших” закородоном. Така ж ситуація і з іноземцями…є такі, що приїжджають “потусити” і “відірватись”, але є і нормальні, виховані, толерантні люди,з якими приємно спілкуватись і яким відверто не зручно за таку поведінку співвіччизників. На мою думку, такі статті не приводять до взаєморозуміння і толерантності по відношенні один до одного, не показують нас як розвинену країну, де кожен почуває себе надійно, де йому раді, чи принаймі не налаштовані негативно, говорячи ж про іноземців, і даної ситуації, то таких , коли двоє побились за дівчину, безліч, але коли це наші хлопці, то на це НІХТО не звертає уваги, не публікує, не обговорює, не критикує, дівчина при цьому, вибачайте не курва, а дуже хороша (за неї ж 2 хлопці б’ються)…. І справа не у чорних, арабах, вчора я стала свідком розмови двох іноземців (англійця та американця), котрі приїхали тут на роботу (говорили між собою, але я добре володію мовою, то мимоволі можна так висловитись підслухала), мова йшла про те, що ми,українці дуже негативні, вороже налаштовані до іноземців, що їм просто не приємно і дуже важко тут знаходитись, розмова була довгою між ними, але чим довше вони розмовляли, тим неприємніше мені ставали….який же авторитет більшість із них пересічних людей створюєм ми країні, і ця расистька стаття це тільки верхівка айсберга, а причини у вихованні і “дебільних” шаблонах, які нам втокмачують з дитинства – а це і ксенофобство і расисзм у тому числі….

 11. nice *

  наші хлопці просто дуже заздрять іноземцям . адже вони не спроможні поводитись з дівчиною культурно і виховано !!!! так як поводяться з дівчатами закордоном !!!! вони ніде не були і нічого не бачили !! звикли тільки що українська жінка має все за них робити !!! а самі тільки то і знають що обзивати когось !!! що ж подумайте з першу на себе ..а потім вже судіть когось !!!!

 12. niki

  Nice, я цілком з вами погоджуюсь. Наші хлопці не знають, що таке повага і культурні манери поведінки. А ще саме головне, що в них мабуть пунктик на рахунок того, що вони не мають змоги жити так як живуть іноземні студенти. І вони самі дали відповідь на своє запитання чому іноземні студентки не хочуть проводити час з українцями. Тому перед тим ,хлопці, як висловлюватись в сторону інших спочатку подивіться на себе.

  1. Victor

   То араби з неграми поводяться з вами культурніше?! Ха-ха-ха!

 13. Людмила

  моя подруга, зрадила чоловікові з арабом, зараз лікується і чоловік і вона, наших дівчат таке не вчить, та і хлопців нічого не вчить, вони хочуть бути кожен героєм свого американського кіно, розбишакою з купкою грошей, і в результаті куди не поткнешся, той пяний, той нещасний, а той в вузеньких штанцях( вибір не великий що у чоловіків, що й у дівчат!

 14. Вітя

  А чого ви шлюхи не їдете до чорних в їхні країни тому блять бо вас там навчать шо таке расізм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.