Нові подробиці з аварії Хоптяна

Поділитися

Полетіли голови у резонансній справі з аварією, в якій джип губернатора Тернопільщини Валентин Хоптян вбив людину і покалічив ще двох. МВС звільнило начальника міліції Тернопільської області Федора Бортняка (ще раніше він сам написав рапорт на звільнення). Інцидент, нагадаємо, стався в сусідній Хмельницькій області, неподалік від рідного села губернатора.

У міліції кажуть, що в той передноворічний вечір за кермом губернаторського джипа був високий міліцейський чин. Опоненти Хоптян наполягають, що в машині таки був він сам. За інформацією нардепа-бютівця Василя Деревляного, за пару годин до аварії губернатор проводжав старий рік з підлеглими в ресторані Тернополя.

Сам Хоптян, нагадаємо, запевняє, що в момент аварії їхав на Київ у своєму особистому «Сузукі». Дружина загиблого в аварії чоловіка Олександра Лунь з переломами ключиці та особи поки лежить в лікарні. Зізнається, що пам’ятає, хто був за кермом, і обіцяє все розповісти, як тільки одужає. Але поки відмовляється говорити, пише газета «Сегодня».

«Про все» дізналось зі своїх джерел нові подробиці навколо аварії. Справа закрутилась із ще більшим розмахом, оскільки столичні слідчі нібито дізнались про такого собі міліціянта-пенсіонера Михайла Сагу, колегу Михайла Цимбалюка. Цей чоловік є головою фонду “Провопорядок”. Саме туди нібито кидали гроші з районів і з банку, за які пізніше куплено 2 джипи: для голови ОДА і начальника обласної міліції. Неофіційно кажуть, що нібито це «Приватбанк». Машини куплені як подяка за переведення рахунків «білого дому» у цю приватну структуру. За те, що губернатор фактично вийшов сухим із води, днями Василь Гецко отримав «подяку» у вигляді крісла заступника губернатора.

До речі, той самий кортеж, про який говорив на прес-конференції  5 канал (3 машини) їхав назад з губернаторського села. «Назустріч»  аварії. Оточення Хоптяна вже «поділилось секретом», що за кермом в момент аварії був Хоптян. Поруч сиділа дружина. Тодішній головний даїшник Тернопілля  Пак  їхав на своїй машині. З головним лікарем чемеровецької лікарні. Був також в авто Петро Гоч та звільнений нині Федір Бортняк.

Після аварії, до 8 січня Пака «закрили в каталажку». Щоб «відмазатись», екс-начальник ДАІ заднім числом «оформив» інсульт. Якого насправді не має. Про всяк випадок оформив. При важкій хворобі «дають» умовно

У цій справі для Віктора Януковича стало принципово, що його дурили. Усі троє: Хоптян, Бортняк і Пак. Замість Бортняка нібито має бути призначений Гаврилюк. Який керував вже тернопільською міліцією.

Звичайно, все це припущення, аналітичні здогадки. Але, схоже, навіть оточення губернатора не сприймає Валентина Хоптяна після аварії. Кажуть, перестало сприймати належно після свята в селі Чагарі, коли бачили, як вантажили «алкогольний труп» Хоптяна.

5 тисяч доларів за матч отримуватимуть головні арбітри на Євро-2012

Файне місто запрошує…