Новий податківець Тернопільщини привіз нові традиції! Чи заживе область по-єнакієвськи?

Поділитися

Не встиг новопризначений голова ДПА України в Тернопільській області вжитись у новому кабінеті, як його підлеглі відчули в керівника дворянські жили. Воно і не дивно. Олександр Вітрук, як і Президент України Віктор Янукович, народився в Єнакієве Донецької області.

Оександр Вітрук, новопризначений голова ДПА у Тернопільській області
Оександр Вітрук, новопризначений голова ДПА у Тернопільській області

Те, що новий керівник місцевих податківців не житиме на одну зарплату, стало зрозуміло відразу. Привітати головного збирача грошів Тернопільської області днями прийшли голова облдержадміністрації, любитель «тойот» Валентин Хоптян та міський голова обласного центру, який свого часу «наївся податкового хліба», працюючи першим заступником голови ДПА області, Сергій Надал. Новопризначений керівник прийняв поважних гостей як годиться. Звичайно, що не за свій рахунок.
В Тернопільській податковій вже давно існувала традиція святкування днів народжень керівництва та інших «великих податкових свят», обведених в календарі червоним маркером, за кошти підлеглих працівників. В свою чергу дрібні податківці мали волю компенсувати свої витрати за рахунок платників податків.
А ще приїжджим чиновникам подобалась місцева горілка. В області є чимало спиртових заводів, які виробляють якісний спирт. Поблизу необхідної сировини розмістились і непогані горілчані заводи.
Та такої зухвалості від нового керівника податківці не чекали. При високоповажних гостях Олександр Вітрук доручив своїм підлеглим знайти його улюблену оковиту – горілку «Белуга».

Чиновники області тепер будуть рівнятись на "єнакієвських" та споживати лише елітні напої
Чиновники області тепер будуть рівнятись на “єнакієвських” та споживати лише елітні напої

Доручення швидко дійшло до найнижчої ланки відомства – інспекторів податкової міліції, яких часто посилають за випивкою чи закускою, які відразу «метнулис ь» виконувати забаганку єнакієвсього уродженця. Та замовлений продукт не так легко виявилось знайти. В Тернополі таких вдалось роздобути лише три пляшки вартістю майже 1000 гривень кожна. Та все ж підприємці, які займаються продажем алкоголю, про всяк випадок отримали доручення поповнити свої запаси рідкісною горілкою.
Такій забаганці здивувався навіть голова облдержадміністрації Валентин Хоптян, який вже на Тернопіллі спожив не одну каністру спиртного.
Пізніше Олександру Вітруку показали квартиру, де він проживатиме. Трикімнатна квартира, яка виділена міською радою, як тимчасове житло для посадовців ДПА, розміщена в багатоповерхівці одного із спальних районів міста Тернополя. Та дворянська кров єнакієвсього чиновника не дозволяє йому жити поряд із простими смертними. Тому новий керівник податкової доручив негайно знайти йому підходящий приватний будинок.
Водночас, майже всі керівники відділів обласної податкової вже написали заяви про звільнення або переведення на нижчі посади. Замінити їх повинен десант приїжджих податківців, які на руках вже мають квитки до Тернополя. Враховуючи те, що на свою заробітну плату вони не зможуть орендувати житло, уже ні в кого не викликає сумніву, що земляк Януковича разом із довіреними людьми повинні поставити на коліна підприємців Тернопілля – свідомого патріотичного краю, який запротестував проти режиму, повідомляє  http://h.ua

До Чернігова запрошують тернопільських акторів

29-річний тернополянин Володимир Федишин звів для своєї сім’ї будинок із солом’яними стінами. На двоповерхівку із житловою площею 160 кв. м витратив близько 120 тис. грн.