111

За матеріалами публікації « Нової Тернопільської газети» за 25.01.12  під назвою «Біля «Орнави» лилася «чорна» кров…»  прокуратура м.Тернополя  проводить перевірку в порядку   статті  97 Кримінально-процесуального кодексу   України  щодо наявності або  відсутності в діях представників даного ЗМІ  ознак злочину, передбаченого статтею  161 Кримінального Кодексу України  (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової , національної належності або ставлення до релігії).    Після проведеної перевірки   буде прийняте рішення, передбачене законодавством.

Наголошуємо, що ця  перевірка пов‘язана лише із вищеназваною публікацією  і не має жодного стосунку до попередніх матеріалів  газети, отож не може бути мови про будь-який  спосіб  тиску на засіб масової інформації  чи журналістів даного видання, повідомили “Про все” у  прес-службі прокуратури Тернопільської області.

2 comments

  1. Ольга

    Молодці журналісти побільше б таких публікацій ,спитайте жителів Тернополя про поведінку так званих наших “гостей”.Якщо вони хочуть їхати додому? Сумка,таксі,вокзал за ними ніхто не заплаче.Ще раз кажу МОЛОДЦІ.

  2. MisterCX

    Все правильно газета написала! Індуси з китайцями ще нормальні, а от негри зовсім знахабніли. тому мій вирок: назад до Африки, на дерево!
    Повністю підтримую газету – МОЛОДЦІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.