111

« Після підписання 22 січня на Софіївському майдані у Києві Угоди про спільні дії Об’єднаної опозиції України та формування єдиного списку  кандидатів  у депутати по мажоритарних округах до Верховної  Ради України,  чинна влада забила тривогу. Адже, різко втрачаючи свій рейтинг у державі , вона надіється що саме шляхом шахрайства зможе переконати виборців віддати свої голоси за «липових патріотів – мажоритарщиків», яких закидатиме  на противагу команді від опозиції,» – про це йдеться у заяві Тернопільської обласної організації  Політичної партії «За Україну!».

Обласні партійці засуджують в цьому документі провокативні, на їх думку ,  дії та висловлювання представника партії «Наша Україна» Валентина  Наливайченка, який    фактично відмовився діяти узгоджено з іншими опозиційними політичними силами, назвавши попередньо себе  кандидатом по одному з мажоритарних округів Тернопільщини без погодження та відповідного рішення  Всеукраїнського Комітету опору диктатурі (КОДу) , що абсолютно на руку сьогодні Банковій.

Обласна партійна організація  звертається у заяві до представників усіх політичних партій, які виступають єдиним фронтом на противагу злочинному антиукраїнському режиму для перемоги на чергових парламентських виборах  «не вдаватися до подібних нескоординованих дій, давати рішучу відсіч  провокаторам та перевертням , які ототожнюватимуть себе із опозиційними кандидатами у депутати . Наша спільна політика повинна бути чесною, прозорою , зрозумілою усім. Ми разом підтримаємо єдиний список кандидатів у депутати по мажоритарних округах, який узгодиться всіма політичними суб’єктами Комітету опору диктатурі (КОДу), повідомили “Про все” у  прес-службі Тернопільської обласної  організації політичної партії «За Україну!»

5 comments

 1. Lsd666

  Хто така “За Україну” ? і чого її думка має мене цікавити, фувлижна стаття))))

 2. Наші

  Валенти Наливайченко хто б що не говорив, але він заслуговує на повагу …..а для інших як мінімум на увагу)))

 3. SARMAT

  За Україну,досить хороша партія….правда на Тернопіллі її очолив Стойко І,який хоче балатуватися по тому округу,де і висувають Наливайченка…ось тому і гамірно.Панове депутати ВАМ важко зрозуміти що будуть висувати не вас,а тих кого поважають…Впевнений,що таке скоро почнеться по всіх округах…Так вже сьогодні відомо,що від Гусятинського округу представники місцевих демократичних сил хочуть висовувати кандидатом мера Гусятина Савчука М.Д,людину яка своєю політичною,та громадською позицією дійсно це заслужила…АЛЕ кажуть ОПОЗИЦІЙНІ СИЛИ цей округ віддають чи то представнику Батьківщини,чи то Фронту Змін,не рахуючись з думкою громади…А ПОТІМ ПАНОВЕ ЗНОВУ БУДЕТЕ КРИЧАТИ ПРО ЗРАДУ?

 4. Тетяна, працівник штабу Стойка 2002 р.

  Пане Стойко! Що ви доброго зробили починаючи з 2002 року для Тернопілля і Бережан. Окрім того, що принижували мешканців Бережанщини висловлюваннями “Люди? Я тут людей не бачу!” І це справді так. Людей для вас не існує. Є електорат, про який згадуєте перед черговими виборами. Мені люди до нині дорікають, що за вас агітувала. Ви говорите про провокацію. А чи не є провокацією конференція Бережанської РО “За Україну”, на якій вас оголосили кандидатом. В 2007р ви вигідно сховались в прохідній частині списку блоку “НУ-НС” (вислужившись перед партійними босами, не перед народом) завдяки чому потрапили у парламент. Тепер боїтесь конкуренції. Вам є чого боятись. Люди вас не оберуть навіть тоді, коли ви будете єдиним кандидатом в бюлетені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.