“Від Банкової чи від опозиції збирається у депутати Наливайченко?” – запитує опозиційна тернопільська партія

Поділитися

« Після підписання 22 січня на Софіївському майдані у Києві Угоди про спільні дії Об’єднаної опозиції України та формування єдиного списку  кандидатів  у депутати по мажоритарних округах до Верховної  Ради України,  чинна влада забила тривогу. Адже, різко втрачаючи свій рейтинг у державі , вона надіється що саме шляхом шахрайства зможе переконати виборців віддати свої голоси за «липових патріотів – мажоритарщиків», яких закидатиме  на противагу команді від опозиції,» – про це йдеться у заяві Тернопільської обласної організації  Політичної партії «За Україну!».

Обласні партійці засуджують в цьому документі провокативні, на їх думку ,  дії та висловлювання представника партії «Наша Україна» Валентина  Наливайченка, який    фактично відмовився діяти узгоджено з іншими опозиційними політичними силами, назвавши попередньо себе  кандидатом по одному з мажоритарних округів Тернопільщини без погодження та відповідного рішення  Всеукраїнського Комітету опору диктатурі (КОДу) , що абсолютно на руку сьогодні Банковій.

Обласна партійна організація  звертається у заяві до представників усіх політичних партій, які виступають єдиним фронтом на противагу злочинному антиукраїнському режиму для перемоги на чергових парламентських виборах  «не вдаватися до подібних нескоординованих дій, давати рішучу відсіч  провокаторам та перевертням , які ототожнюватимуть себе із опозиційними кандидатами у депутати . Наша спільна політика повинна бути чесною, прозорою , зрозумілою усім. Ми разом підтримаємо єдиний список кандидатів у депутати по мажоритарних округах, який узгодиться всіма політичними суб’єктами Комітету опору диктатурі (КОДу), повідомили “Про все” у  прес-службі Тернопільської обласної  організації політичної партії «За Україну!»

У Тернополі продовжується проведення благодійної соціальної акції «Я хочу бути спортивним!»

Прокуратура розпочала перевірку за матеріалами публікації у «Новій Тернопільській газеті»