Святкове богослужіння в честь Святого Амфілохія відбудеться 8 січня

Поділитися

Усіх охочих запрошуємо стати гостем урочистостей до 10-річчя прославлення українського святого Амфілохія у його рідному селі Мала Іловиця, що на Шумщині. Архієрейське богослужіння в храмі Вознесіння Господнього цього села, а також закладення каменю під будівництво храму на честь Преподобного відбудуться у неділю, 8 січня, об 11 годині.
Преподобний Амфілохій Почаївський (у миру Яків Головатюк) народився 1894 року. 1925-го став послушником Почаївської лаври, а 1932-го був пострижений у чернецтво з ім’ям Йосиф. Отримав від Господа дар прозорливості та чудотворення.
У кінці Другої Світової війни Преподобний Амфілохій Почаївський був капеланом УПА і неодноразово лікував повстанців. Помер старець 1 січня 1971 року, але зцілення продовжувалися на його могилі.
2002 року мощі Амфілохія дістали з землі й розмістили в печерній церкві поруч із нетлінними останками преподобного Іова Почаївського та зарахували до лику святих.

У “Тойоти”, яка врізалася у ВАЗ і вбила людину, був тимчасовий реєстраційний талон, виданий Тернопільській облдержадміністрації

Міністр і губернатор Тернопільщини назвали різні дати розриву договору оренди службового автомобіля