В’єтнамці окуповують бізнесове життя Тернополя, або Надалу “до лампочки” рейтинг “Свободи” і Кайди

Поділитися

На чергову сесію Тернопільської міської ради винесене питання щодо виділення земельної ділянки громадянину Соціалістичної Республіки В’єтнам площею 1,6391га для обслуговування об’єкту незавершеного будівництва цеху по виробництву пляшок. Виробництво планується впроваджувати в місті Тернополі по вулиці Поліська,12.

Водночас, міська рада планує поряд виділити земельну ділянку площею до 0,65га іншому громадянину цієї ж держави для обслуговування та реконструкції будівлі готелю з добудовою під гуртожиток.

Також, на розгляд депутатів винсяться питання щодо надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею до 2,4га за адресою вул.Поліська для будівництва та реконструкції об’єкту незавершеного будівництвом складу продовольчих та промислових товарів з виставочним залом під приміщення по розташуванню автотранспортного підприємства та про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею до 1,5га для обслуговування адміністративно-побутових та виробничих приміщень за адресою вул.Поліська,12. за дозволами до депутатів знову ж таки звертались громадяни В’єтнаму, повідомляє Інформаційний простір

Тернопільські мільйонери можуть сміливо йти в податкову до 1 травня

На Тернопільщині затримали злодіїв, які обкрадали церкви