111

Доброго дня, шановна редакціє інтернет-газети “Про все”!
Дякуємо за публікацію нашого звернення
Ми власне намагалися сьогодні записатися до мере на вівторок на особистий прийом, але нам повідомили в приймальні, що там вже десь 250 чоловік і ми не потрапимо.  А в канцелярії сказали, що наше звернення розглядатимуть протягом цілого місяця!!! Хоча, наскільки нам відомо, звернення громадян повинні розглядатися у 10-ти денний термін, а не місяць, як у випадку зі звичайною поштою. Місяць ми не можемо чекати, адже дітям треба ходити до школи. А на іншого вчителя, тим більше такого, який будь-що намагається отримати саме наш клас, ми не погоджуємося. Чому навчить наших дітей людина, яка живе за принципом “на війні як на війні – всі засоби хороші” ?!

І ще хочемо додати з приводу годин для викладання.
Необхідні години в школі є і про це сама директор нам повідомила ще на самій першій зустрічі з нами 30 січня. І сказала, що вона МОЖЕ залишити класоводом Дричик Г.Я., але НЕ ХОЧЕ!!! В подальшому вона вже заявляла, що тих годин у неї нема. Проте, якби управління освіти хотіло піти нам на зустріч, воно могло б провести інспектування школи і ці години виявити. Адже адміністрація школи – директор, завуч, – можуть мати навантаження не більше 8 годин на тиждень, а вони мають вдвічі більше.
Усі ці речі батьки взнавали у своїх знайомих, які працюють в сфері освіти, зокрема навіть і директорами шкіл.

З повагою,
батьки 2-Б класу Тернопільської спеціалізованої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних

6 comments

 1. Олена Вікторівна

  Шановні батьки 2-Б класу! Федак Н.М. – педагог з багатолітнім досвідом роботи та чудовою репутацією! Що Ви робите? Ніхто з Вас в декрет не ходив? Не прикривайтесь дітьми та їх психологічною травмованістю.Це Ви мафію розгорнули…! Можна подумати – діти до школи не хочуть! …Згадайте про елементарну совість і не заповнюйте маячнею ефір!

 2. Марго

  Ніхто не робить ніяких маніпуляцій. Дричик Г.Я. теж педагог з багаторічним стажем і дуже хороша вчителька, Чомусь пишуть лише видно друзі Федак. Суть не в вчительках, а в елементарному правомірному бажанні батьків щоб ця вчителька їх довчила до кінця цього року. Натомість- її вигнали і навіть не дали ніяких інших годин!!! Це тому що в нас Директори і освіта роблять що собі хочуть, а на думку батьків- їм наплювати.

  1. Марія Іванівна

   Учительці давали години в цьому ж класі – вона захотіла все.

 3. перехожа

  До чого тут мафія??? Батьки хочуть щоб їхнім дітям посеред року не міняли вчителя. Батьки ніколи не хочуть гіршого своїм дітям. І абсолютно це не маячня. Чому нікого не попередили що вчитель тимчасовий? Якби це було відомо з початку, то певне легше б сприйняли вихід з декрету. Дайте вчительці допрацювати до кінця навч. року, а тоді вже міняйте, якщо виходу нема. Не знаю ніодної вчительки особисто, думаю обидві гарні вчителі, раз за одну так директор заступається, а за іншу батьки.

 4. Інна

  Директор школи – Катерина Михайлівна, дуже мудра людина. В неї великий стаж роботи і від початку існування даної школи вона є тут директором. Повірте, вона ніколи нікому поганого з працівників не порадила б, не то що б зробити. І в цьому випадку вона вчинила так. як потрібно. Батьки, ви самі себе накручуєте, що погана вчителька і дітям внушаєте непотрібне. Прийміть цю вчительку, адже ви її ще незнаєте, а вже говорите що погана.

 5. ляля

  Справді,директор вчинила так як потрібно. Батьків не попередила, людину з роботи після репресій вигнала, до батьків не прислухається, а точніше і слухати не хоче. Б”ються, як риба об лід. А проблема виключно ж вній. Якби рахувалась з дітьми і їхніми батьками( які доречі, судячи з слів батьків, ще й ремонти робили, ввійшли в її положення), то цього усього б не було.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.