111

Спеціалісти Монастириського райцентру зайнятості провели інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», на який були запрошені шукачі роботи, які бажають започаткувати власну справу. Спеціаліст з профорієнтації РЦЗ Уляна Головко ознайомила безробітних з перспективами розвитку підприємництва в районі, можливостями професійної підготовки за професіями, що сприяють само зайнятості. Особливу увагу було приділено складанню бізнес-плану.

У заході взяла участь Марія Лисик, приватний підприємець, керівник ДП «Когорта». Вона розповіла, що працює у сфері самостійної зайнятості з 2001 року.  У неї зараз мережа аптек. Крім того, працює 6 найманих працівників, 2 з них – на дотаційних робочих місцях. А взагалі всі працівники «Когорти» отримали роботу через райцентр зайнятості.

Учасниця семінару Ольга Данчук зауважила: «Відвідавши семінар, я зрозуміла, щоб стати підприємцем, недостатньо володіти лише певним набором якостей, а потрібно набути чимало знань, вміло користуватися необхідною інформацією. І таку інформацію я отримала, дізналася про основи започаткування власного бізнесу й почну працювати над реалізацією своєї бізнес-ідеї».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.