111

Усім відома стаття «Нової тернопільської газети» під назвою «Біля «Орнави» лилася «чорна» кров. Араби з неграми билися за наших курвів», яка набула неабиякого розголосу не лише у Тернополі, але й в усьому світі. Українські ЗМІ активно обговорюють цю публікацію та висловлюють свої думки щодо цього.

Іноземні студенти, які одразу ж вдарили на сполох, все таки добились «вибачення» від редакторів цієї газети. У всіх ВУЗах розпочались масові заходи для зближення іноземних студентів з українськими. Здається вся ця неприємна ситуація, як і для українців так і для іноземців, починає, хоч і повільно, але покращуватись.

Але все ж залишається дещо, на що, дивно,але ніяк не відреагували ні ЗМІ, ні влада, ні просто пересічні читачі газети. Невже всіх у статті обурює лише образа, яку редактори завдали іноземцям? Все решта влаштовує?

Тернопільських дівчат та жінок назвали курвами… Чому ніхто не висловлює свого обурення? Чому на таку образу не звернуто ніякої уваги?

«Взявши газету до рук я завмерла від подиву та обурення. Лише назва статті ввела мене в ярість. Іноземні студенти – мавпи, а тернопільські дівчата курви! Чому?

Пройшов певний час, але про тернополянок ніхто так і не згадав. Невже всі погоджуються з твердженням редактора? Невже людей які проживають у тернополі влаштовує те, що про їх жінок, дівчат, дочок чи просто знайомих весь світ заговорить як про осіб не пристойної поведінки? Можливо згадаєте все таки про нас?» – висловила своє обурення студентська активістка Марія, повідомляє Інформаційний простір8 comments

 1. Ігор

  Якщо курву назвати “курвою” – це грубо, вульгарно, але правда.
  Але це не означає, що так назвали всіх без виключення тернополянок. Тільки тих, які надають сексуальні послуги (незалежно від раси та національності, почуттів і т. д.) за гроші і вважають це нормальним станом речей. І закінчуйте цей базар

 2. tank

  так, правильно їх назвали, бо нормальна собі такого кавалера не буде шукати,,,

 3. tank

  “…про їх жінок, дівчат, дочок чи просто знайомих весь світ заговорить як про осіб не пристойної поведінки?”
  нашо така жінка чи дівчина якшо чорномазі їй дорожчі?????

 4. Оксана

  В “Орнаві” вже давно сидять дівчата з Бордуляка, це їх робота – надавати секс-послуги за гроші, і неважно кому саме. Курву назвати курвою – це не образа, бо це їх професія. А взагалі тема надумана, бо тут треба хіба обговорювати, чому певні жінки взагалі займаються проституцією. А називати курвами дівчат які просто спілкуються і нехай навіть сплять з неграми – це справді образа, бо це їх особиста справа, якщо їм так подобається – це їхня особиста (!) справа, і ніхто не має права їх засуджувати. Наші жінки заробітчанки в Італії теж багато хто не зовсм так заробляє гроші, як вдома розказує, але італійці про це не пишуть. Дурна тема, невже в Тернополі нема актуальних проблем, щоб такі дурниці обговорювати?

 5. patriot

  ми самі дозволяємо нас пренижувати! дозволяємо присилати всяких циганів кириувати нашою областю пізніше спати з всякими циганами нашим дівчатам а що дальше!!!!!!!!Циганячими рабами Будем!!!!!!!!!!!!

 6. GENKO

  Існує поняття “жовта преса”, і є вона вже і в Тернополі

 7. GENKO

  Емоцій забагато…особливо в частині світового обговорення статті заштатної провінційної газети.
  А тепер по-черзі:
  1) Іноземні студенти не поважають насамперед нашу мову (та і культуру взагалі)-про це свідчить ламана українська деяких “темношкірих” студентів під час виступів із телеекрану з засудженням обговорюваної статті (може наші студенти в англійських або штатівських ВУЗах англійською не володіють?);
  2) Слово “курва” (із польської) дійсно цілком конкретно означає саме жінку визначеного типу поведінки (а інколи і способу життя), інша справа-чи саме цих жінок і мав на увазі автор статті;
  3) Оскільки жінок, згаданих в п.2, в нашому місті надто мало, не раджу всім жінкам міста намагатися на них рівнятися (гра свічок не варта…).
  І на останок – діло йде до виборів (тобто-жнива для газети), треба себе хоч якось пропіарити, от і стараються, хто на що здатен(не завжди надто галантними методами…).А так, зрештою, сама звичайнісінька сіренька стаття в “сіренькій” провінційній “жовтій пресі”.

 8. GENKO

  Краще визирніть за вікно-на дворі хурделиця. А наш міністр охорони здоров”я обіцяв за 20 хвилин каретою швидкої допомоги до найвіддаленіших сіл добратися…по нерозчищених дорогах… Це дійсно проблема -саме вражаюча брехня міністра про реформу медичної галузі!!!
  (а стаття про “чорну кров” – лише відмазка для публіки)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.