Якщо тернополянок називають «курвами» – це нормально? Головне що заступились за арабів …

Поділитися

Усім відома стаття «Нової тернопільської газети» під назвою «Біля «Орнави» лилася «чорна» кров. Араби з неграми билися за наших курвів», яка набула неабиякого розголосу не лише у Тернополі, але й в усьому світі. Українські ЗМІ активно обговорюють цю публікацію та висловлюють свої думки щодо цього.

Іноземні студенти, які одразу ж вдарили на сполох, все таки добились «вибачення» від редакторів цієї газети. У всіх ВУЗах розпочались масові заходи для зближення іноземних студентів з українськими. Здається вся ця неприємна ситуація, як і для українців так і для іноземців, починає, хоч і повільно, але покращуватись.

Але все ж залишається дещо, на що, дивно,але ніяк не відреагували ні ЗМІ, ні влада, ні просто пересічні читачі газети. Невже всіх у статті обурює лише образа, яку редактори завдали іноземцям? Все решта влаштовує?

Тернопільських дівчат та жінок назвали курвами… Чому ніхто не висловлює свого обурення? Чому на таку образу не звернуто ніякої уваги?

«Взявши газету до рук я завмерла від подиву та обурення. Лише назва статті ввела мене в ярість. Іноземні студенти – мавпи, а тернопільські дівчата курви! Чому?

Пройшов певний час, але про тернополянок ніхто так і не згадав. Невже всі погоджуються з твердженням редактора? Невже людей які проживають у тернополі влаштовує те, що про їх жінок, дівчат, дочок чи просто знайомих весь світ заговорить як про осіб не пристойної поведінки? Можливо згадаєте все таки про нас?» – висловила своє обурення студентська активістка Марія, повідомляє Інформаційний простір

Водій за покликанням

Цікава розмова з екс-губернатор Тернопільщини Юрієм Чижмарем