111

Шановний Пане Президент!

Тернополяни в своїй більшості підтримують Ваш курс на реформування економіки, соціальної сфери, боротьбу з корупцією та казнокрадством. Разом з тим, методи з допомогою яких це робиться, зокрема , в Тернополі, спонукають нас повертатися в нашу недалеку історію, коли можна було «іменем закону» чинити беззаконня, добиватися будь-якими засобами задуманого результату, нехтувати при цьому самими елементарними правами і свободами людини і громадянина.

Аргументуємо висловлене конкретними прикладами. З 20 лютого 2012 року в Тернопільському вищому професійному училищі № 4 імені Михайла Паращука, замаскувавши свої дії, «боротьбою з хабарництвом і зловживанням посадових осіб», фактично зірвано навчальний процес, працівники, учні, студенти, викликаються на допити, які проводяться по 8-12 годин з грубим порушенням Конституції України. Ще до сформування будь-яких результатів колектив називається «організованою злочинною групою», а ми- всі хто тут працює і навчається – її учасниками. Працівниками тернопільського УБОЗ та прокуратури м. Тернополя проводяться допити учнів училища, багатьом з них ще не виповнилось навіть 16-и років, заставляють зізнаватися в дачі коштів на хабарі директору, викладачам та майстрам виробничого навчання. У нас є докази того, що дітей погрожуючи «посадити за грати»(?!) заставляють підписувати чисті листки опитування, зрозуміло, що появляється у них в подальшому. У нас є докази того, що до одного з неповнолітніх учнів застосовувалися методи фізичного та психологічного тиску, погрози, шантаж з вимаганням дати замовлені ними свідчення. І такі факти є масовими.

Пане Президент! Ми –а це майже 200 працівників та тисяча учнів та студентів Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука, не просимо, а вимагаємо від Вас, як гаранта Конституції України, негайно покласти край репресіям проти учнів, студентів, працівників та керівника навчального закладу. Ми вимагаємо притягнути до відповідальності осіб, причетних до організації провокацій та переслідувань тих, хто займається лише одним – чесно і добросовісно виконують свої обов’язки-готувати для України висококваліфікованих робітників.

Ми попереджуємо, що у своїх намірах добитися неухильного дотримання Конституції держави, ми будемо використовувати всі, передбаченні чинним законодавством України методи, аж до крайніх – акцій непокори, звернення до міжнародних та європейських правозахисних організацій.

У зв’язку з певною байдужістю до нашої біди, ми вимагаємо негайної відставки керівника освіти Тернопільської області Івана Запорожана та голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна.

Переконливо просимо Вас, пане Президенте, негайно відновити законність і правопорядок, захистити нас, тих, вірність кому Ви завжди декларуєте – простих українців.

Колектив працівників Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука – 89 підписів.

P.S. Декілька хвилин тому під час проведення законних зборів трудового колективу ВПУ-4 імені М.Паращука, увірвалися представники правоохоронних органів та погрозами арештів вилучили протоколи з підписами працівників. Також було перекрито доступи до електронної пошти навчального закладу.

Контактна особа: Роман Півторак,директор ТВПУ-4 ім. М.Паращука,заслужений працівник освіти України

6 comments

 1. Викладач училища

  Шановна редакція “Про все”! Просимо внести зміни в неточний заголовок.Це не директор особистовимагає відставки губернатора, а весь практично колектив.Дякуємо!

 2. Вчитель

  Ловіть. злодія – кричить злодій! Я примітивно! А дописка про те, 86 членів колективу хочуть відставки Запорожана та Хоптяна – комічна. Цікаво, хто з тих підписантів підпишеться на захист Півторака коли його посадять ? Цьому авантюристові, який купив навіть звання заслужений діяч і цим ще скінчиться в такий момент усе сходило з рук. І все це вже було коли Миколинко хотів копнути під нього, то він теж звертався до Президента України, розпинався про політичні переслідування з боку помаранчевої влади; писав такіж погрози про непокору, сичав і плювався на владу, хоча вона так і нічого не зробила, щоб посадити за грати цього нахабу. І до чого тут Хоптян і Запоражан? Жодного аргументу проти них немає наведено у цьому кострубатому зверненні аля Півторак. Якщо цю справу під контроль візьме Хоптян, то йому повірять, що регіонали справді баряться з корупцією. Валентине Антоновичу почистіть цю смердючу, загноєну стайню, яким стало ВПТ-4 під необмеженим свавіллям, терором Півторака. Зробіть це заради дітей, порядних працівників, які хочуть спокійно працювати. А Запорожан був і є маріонеткою. Півторак думає, що він мав йому віддячити за будівництво дачі, хати, але в такий момент кожен думає за себе. Тим більше коли справа пахне смаженим.

  1. Олена

   БРАВО!!! Реальний комантар, мудрий та правдивий!
   Та ще дивно , що півторак не в психлікарні і не каже що у нього інсульт!!!

 3. вакарчук

  ага, і три квартири в якості хабаря отримав від Домобудівника за гектар земельки ,на якій знаходився стадіон і спортмайданчик!!! це не зрив виробничого процесу? а, ну да, нашо бурсакам фізкультура,їм кельню побільшу і лопату по ширше,шоб півторак на дитячі праці на ремонт квартир ще заробив

 4. читач

  та він же по повній силі гребе
  ще й з кого? сиріт, сільських дітей, малозабезпечених, які в і університети і академії поступити не можуть

 5. Олена

  значить в тюрму його! Наш мудрий президент швидко покаже таким муд…ам,де їх місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.