У Скалаті відновлять замок

Поділитися

Під час робочої поїздки до Києва, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся з Міністром культури України Михайлом Кулиняком. Йшлося про підтримку та розвиток на Тернопільщині закладів культури, популяризацію всеукраїнських та регіональних фестивалів, а також відновлення та реконструкцію замків.

Валентин Хоптян доповів про підтримку сільських будинків культури, облаштування їх опаленням, заміну вікон на металопластикові та  проведення ремонтних робіт.

Говорили й про реставрацію та відновлення замків  та фортифікаційних споруд, які сьогодні знаходяться на території області. Зокрема йшла мова про відновлення замку у Скалаті, Підволочиського району.

Міністру був переданий лист з проханням підтримати виконання угоди  між Кабінетом Міністрів України і Тернопільською областю в частині добудови обласної бібліотеки.

Йшлося також про надання статусу академічний таким колективам філармонії як – молодіжному ансамблю танцю «Надзбручанка»  та ансамблю народної музики «Візерунок».

Наприкінці зустрічі, керівник області запросив Міністра культури України Михайла Кулиняка відвідати Тернопільщину .

Що цікавого буде відбуватись в Тернополі у лютому?

28 лютого на Тернопільщині – аукціон із продажу необробленої деревини