15 лютого 2012 року у Тернополі відбулася презентація книги «Нація, яка не капітулює». Праця, впорядкована Ярославом Іляшем і Віктором Рогом, видана ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», розповідає про героїчну боротьбу ірландського народу за власну незалежність.

«Нація, яка не капітулює» – це збірка статей, що висвітлюють історію національно-визвольного руху Ірландії з середини XIX століття по сьогодення. Книга, яку рецензори характеризують як публіцистику, складається із робіт діячів українського націоналістичного руху – представників Української Військової Організації, Закордонних Частин Організації Українських Націоналістів, Спілки Української Молоді «Сумщина» та Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Цінність книги полягає в очевидній паралелі історичної долі ірландської та української націй, збірка є поглядом на проблему із середовища українських націоналістів. Рекомендується вона для студентів, журналістів, політологів, громадських і політичних активістів та для широкого кола читачів.

У Тернополі презентація книги «Нація, яка не капітулює» зібрала близько 70-ти осіб, серед яких молодь, представники громадських організацій та влади міста. Презентували збірку автор ідеї та упорядник книги Ярослав Іляш, голова МНК Сергій Кузан, член Центрального Проводу МНК Іван Кішка.

Напишіть відгук