У Тернополі визначатимуть топ-10 молодіжних лідерів 2011 року

Поділитися

10 лютого о 19-00 в приміщенні галереї «Бункермуз» відбудеться фінальна частина конкурсу-рейтингу громадських лідерів нашого міста «ТОП-10 молодіжних лідерів Тернополя».

Традиційно, початок нового року стартує із підсумків  попереднього. 2011 рік для Тернополя  був насиченим на події та досягнення. Для того, щоб наше місто стало  потужнішим та цікавішим, доклало зусилля  чимало людей. Тому цього року, команда «Демократичного Альянсу» ініціювала підведення підсумків громадського життя молоді у форматі визначення кращої десятки молодіжних лідерів Тернополя. Підбиття підсумків дає змогу об’єктивно визначити людей в громадському секторі, які мають найбільший вплив на молодіжну політику міста і загалом на розвиток міста і його громадян.

Метою конкурсу є покращення організованості та дієвості молодіжних об’єднань в Тернополі, адже лише знаючи про можливості та досягнення своїх колег по громадській діяльності, можна успішно співпрацювати і разом досягати потужніших результатів.

Об’єктивність конкурсу забезпечує оцінювання анкет учасників незалежними незаангажованими експертами, а також самими номінантами (адже лише громадський діяч може оцінити внесок свого колеги і відмітити, чи не є пустими словами прописані у анкеті). Експерти вже зробили свій внесок, 10 лютого  ж свою частку голосів внесуть конкурсанти та оргкомітет, буквально одразу, підіб’є підсумки голосування.

Звичайно, крім технічної частини конкурсу, гості матимуть змогу насолодитись джазовими мелодіями, фуршетом, приємним спілкуванням, спогляданням презентацій діяльності організацій, нагородженням конкурсанті та виголошенням привітальних промов.

ДОВІДКОВО:

Питання анкети стосуються діяльності номінанта  як в громадській організації  чи об’єднанні, так і поза ними, протягом 2011 року.

Отримані  анкети уже були розглянуті експертною комісією, до складу якої увійшли люди, що є авторитетами у громадському та суспільно-політичному житті Тернополя – журналісти, експерти, досвідчені діячі.

Експертний  рейтинг становитиме 60% від загального результату. Ще 40% буде отримано внаслідок  голосування самих конкурсантів безпосередньо на фінальній частині.

Результати  голосування будуть підсумовані  оргкомітетом і оприлюднені на урочистому нагородженні десятки кращих молодіжних лідерів Тернополя, що відбудеться  10 лютого 2012 року.

Тернополянка Галина Живко шукає правду вже у Президента України

На час проведення Євро-2012 у Тернополі вже забронювані усі місця в готелях: у містах-супутниках Львова заброньовано 2545 номерів із 2725 необхідних