Віртуальний «роман» 14-річної школярки та 20-річного студента закінчився трагедією

Поділитися

    Його жертвою став дев’ятикласник однієї з тернопільських шкіл. Сьогодні хлопчина на межі життя та смерті. Медики прооперували пораненого підлітка, однак що буде далі – прогнозувати не береться ніхто. Дитина у важкому стані перебуває в реанімації.
Віртуальні взаємини – справа не завжди романтична. Психологи б’ють на сполох, запевняючи про небезпеку такого спілкування, особливо для підлітків. Адже не завжди знаємо, з ким маємо справу.
Чотирнадцятирічна тернопільська школярка познайомилася в соціальній мережі зі студентом. Віртуальні стосунки зав’язалися, а коли справа дійшла до знайомства, дев’ятикласниці не сподобався той, з ким обмінювалася люб’язностями через Всесвітню мережу. Однак 20-річний студент таки взяв собі за мету завоювати школярку – не давав їй спокою постійними телефонними дзвінками, проханнями про зустріч.
Бажаючи остаточно розірвати стосунки, неповнолітня таки погодилася на зустріч, гадаючи, що так само легко, як і познайомилася, позбудеться залицяльника. Підтримати школярку пішов її одноліток.
Спочатку взаємини з’ясовували студент зі школяркою, проте мирно розійтися не вийшло. Настирливий залицяльник став силою тягнути дівчину на побачення, та кинулася тікати. 20-річному парубку дорогу перегородив дев’ятикласник. Почалася бійка. Молодший, маючи навики боротьби, таки положив третьокурсника на землю. Але ображений кавалер не думав здаватися – з кишені вийняв ніж.
Свою жертву лиходій уже наздогнав у дворі будинків. Знову зав’язалася бійка. Спритному школяреві перший замах лезом вдалося зупинити – він руками вхопив ножа. Та це ще більше розлютило нападника. Зростом вищий студент вхопив школяра за голову, затиснув її під рукою, а правою встромив гострий ніж у скроню. Хтозна, які б ще тортури визріли у жорстоко-хворобливій уяві лиходія, якби не крики жінки, що з балкона випадково побачила криваву розправу. Нападник втік, а школяр ще зумів дійти до найближчої аптеки. Звідти хлопця доправили лікарні.
    

Стан потерпілого медики оцінюють як важкий. Спрогнозувати, якими будуть наслідки від такого поранення, не береться ніхто. Зрештою, з такою травмою, як зізнаються лікарі, вони ще справи не мали.
Міліціонери активно взялися розшукувати підозрюваного. Уже наступного дня студента затримали. Той пакував торби і збирався тікати з Тернополя, адже сам родом із Закарпаття. Правоохоронці арештували зловмисника.
Як повідомив заступник начальника відділу слідчого управління УМВС України в області Ігор Усик, проти підозрюваного порушена кримінальна справа за частиною 2статті 15, частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – замах на вбивство.

Тернопільська міліція написала про “шмон”, який зробила минулими вихідними

Маковою соломкою гуртом торгували у Почаєві