Заступник голови РДА та сільський голова на Тернопільщині спокусилися на 4,5 тисячі доларів хабара

Поділитися

 Прокурор області   Іван Мельничук 15 лютого 2012 року  порушив  кримінальну справу за ч.3  ст. 368 КК України (одержання хабара) стосовно заступника голови РДА та голови сільської ради .

Дослідчою перевіркою, проведеною спільно з працівниками міліції,  встановлено, що  1 лютого 2012 року 2 жителі  області звернулись до сільського голови одного з районів з проханням про виділення земельної ділянки  з правом викупу. Земля знадобилась чоловікам  для будівництва складу біодобавок та комбікормових кормів.

Сільський голова пообіцяв прохачам посприяти у вирішенні питання щодо виділення землі . До обіцянки про сприяння долучився і заступник голови РДА.

Сільський голова оцінив свою «послугу» у 4 000 доларів хабара, а чиновник райдержадміністрації – у 500 доларів.

На виконання попередньої домовленості сільський голова 13 лютого 2012 року скликав та провів сесію сільради та надалі, разом із чиновником РДА оформили рішення цієї сесії про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, загальною площею 0,11 га.

Після  того як 14 лютого 2012 року сільський голова отримав від  майбутнього власника земельної ділянки  4000 доларів США в ресторані райцентру, а заступник голови РДА одержав  у службовому кабінеті 300 доларів США та 1600 грн.  від іншого прохача, обох держслужбовців затримали правоохоронці.

Кримінальну справу розслідують у прокуратурі області, повідомили “Про все” у   прес-службі прокуратури Тернопільської області

 

Наливайченко’2012 – це Ющенко’2007

Дмитро Фірташ розказав, чим міряються політики (відео)