111

 Прокурор області   Іван Мельничук 15 лютого 2012 року  порушив  кримінальну справу за ч.3  ст. 368 КК України (одержання хабара) стосовно заступника голови РДА та голови сільської ради .

Дослідчою перевіркою, проведеною спільно з працівниками міліції,  встановлено, що  1 лютого 2012 року 2 жителі  області звернулись до сільського голови одного з районів з проханням про виділення земельної ділянки  з правом викупу. Земля знадобилась чоловікам  для будівництва складу біодобавок та комбікормових кормів.

Сільський голова пообіцяв прохачам посприяти у вирішенні питання щодо виділення землі . До обіцянки про сприяння долучився і заступник голови РДА.

Сільський голова оцінив свою «послугу» у 4 000 доларів хабара, а чиновник райдержадміністрації – у 500 доларів.

На виконання попередньої домовленості сільський голова 13 лютого 2012 року скликав та провів сесію сільради та надалі, разом із чиновником РДА оформили рішення цієї сесії про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, загальною площею 0,11 га.

Після  того як 14 лютого 2012 року сільський голова отримав від  майбутнього власника земельної ділянки  4000 доларів США в ресторані райцентру, а заступник голови РДА одержав  у службовому кабінеті 300 доларів США та 1600 грн.  від іншого прохача, обох держслужбовців затримали правоохоронці.

Кримінальну справу розслідують у прокуратурі області, повідомили “Про все” у   прес-службі прокуратури Тернопільської області

 

13 comments

 1. читач

  заступник голови Борщівської РДА Дудук Іван Степанович та сільський голова села Залісся Борщівського району Сурмінський Роман Іванович

  1. Артур

   а для чого тут писати прізвища цих людей???? невже це ви їх підставили, що так впевнено написали…

  2. пофіг

   а давайте порівняємо статки державних службовців з їхніми зарплатами

 2. Назар

  Шановний, а часом не ти взятку давав????? а???????

 3. протест

  дайте будь ласка інформацію, на яких приватних машинах їздять ті, кого арештували і ті, хто арештовував…. це багато буде значити для народу

 4. протест

  Кажуть, що арештовував відділ Гуски Івана

 5. протест

  А Гуска І. завжди був зразковим? Хто про нього що чув?

 6. карен

  а мені здається що підставляють на 500 доларів , а крадуть мільйони

 7. Іра

  Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища – карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  Так, надалі, думайте що робите!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.