Наливайченко’2012 – це Ющенко’2007

Поділитися

Прочитав публікацію на «Про все» «Наливайченко пропонує створення єдиної опозиційної партії». Пропонуючи злиття політичних партій, що входять в Комітет опору диктатурі, Наливайченко використовує той же піар-хід, який використовувався Ющенком під час парламентських виборів 2007 року. Однак, із тодішнього об’єднання нічого не вийшло. Кількість партій не скоротилась, а навпаки зросла. Якщо блок «Наша Україна» ішов на вибори в складі 9 політичних партій, то сьогодні вони ще більше розкололись і їх вже близько 15.
Що ж стосується КОДу, то окремі політики перетворюють його на механізм боротьби на майбутніх виборах. При утворенні Комітету опору диктатурі ніхто не говорив про якісь вибори. Стояла одна мета — повалити режим. Однак, однопартійці того ж Наливайченка не виходили на акції спротиву, а керівник «Нашої України» Ющенко, в час коли міліція била українських патріотів, взагалі комфортніше себе почував в товаристві Януковича.
Я розумію, що КОД на Тернопіллі сьогодні може висунути кандидатів по мажоритарних округах окремо від партій, що домовились про об’єднану опозицію (ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «Фронт Змін»), адже апетити в багатьох кишенькових політиків і партій дуже великі. Я зовсім не здивуюсь, коли теперішній склад Комітету опору диктатурі на Тернопіллі підтримає й самого Наливайченка взамін на підтримку активних політичних повій, які за 5 років встигають змінити по 3-5 партій, лиш би до влади дорватись. В такому випадку і Наливайченко, і такі висуванці однозначно матимуть підтримку адмінресурсу з боку намісників Януковича на місцях та правоохоронних органів.
Якщо говорити про Наливайченка як кандидата від Тернопільської області, то він таким ніколи не буде. Він просто шукає комфортний округ. Політик такого рангу перш за все повинен пробувати свої сили на своїй рідній батьківщині. Адже саме по тому, скільки зроблено для земляків можна оцінити скільки буде зроблено для України в цілому. Якщо ж Наливайченко йде в інші області, то значить він має нульову підтримку в себе на батьківщині, тобто, абсолютно нічого там не допоміг.

Президія Тернопільської обласної ради відбудеться в п’ятницю

Заступник голови РДА та сільський голова на Тернопільщині спокусилися на 4,5 тисячі доларів хабара