111

Сьогодні у Тернополі перебуває народний депутат України, права рука “новітньої Наташі”, але не  Вітренко, а Королевської Євген Суслов. Колишній головний “комсомолець” БЮТу розповів як йому було зле в Блоці Юлії Тимошенко. На саму Тимошенко бочку не котив. Навіть розповів як вони висували Юлю на Нобелівську премію. Чому? Бо, певно, модно піаритись на фоні Тимошенко. Але колишній однопартіцям дісталося:  молоді вони не давали розвиватися, є псевдолідерами і фактично зруйнували блок. Отримав свою порцію критики Віталій Кличко, який нібито підіграв владі на виборах в Обухові.( див. відео з 13 хвилини)

Журналіст “Про все”, прослухавши всю цю лободу, цікавився конкретно: за які кошти розвісили Королевську по всій країні, хто конкретно є псевдолідерами, як Наташа в Луганську завалила президентські вибори і через це Тимошенко так розгромно програла Януковичу на Сході України (див. відео з 15 хвилини)

8 comments

 1. новинар

  Дешевий та доволі непрофесійний популізм на імені жінки, котра взяла вас в партію за вашого тата гроші, а ви так і не навчились бути політиком, пане Суслов. І навіть не вмієте бути їй вдячним…
  Скажу відверто: Ви і Королевська ніколи не станете Турчинов-Тимошенко.
  Особливо, коли вважатимете, що “щось робити” – це означає заляпати всю країну вашою агітаційною продукцією!

 2. Олександр Башта

  Якщо ” нові політики” К. і С. в такий складний та скрутний момент нашого еволюційного розвитку так і не зрозуміли, що своїми діями розбурхують та розрушають і так не досить міцну опозицію, і конкретно – Батьківщину, то грош їм ціна.

  1. Башта

   Сьогодні не час для власних амбіцій і персональних політичних проектів.
   Вже традиційно, на кожних виборах у нас з’являється нова команда з гаслами – “Голосуй за нові обличчя”. Згадайте тільки “Команду обмороженного покоління”. Але потім ці “нові” виявляються на підтанцьовці у “старих”, виконуючи їхні брудні й аморальні доручення.

 3. Бютівець (бувший)

  Видно що журналіст упереджений бютівець. Я теж колись таким був поки не порозумнішав і в мене не відкрились очі. Королевська молодий політик, а не ВОНА, яка зараз сидить.

  1. патріот

   якщо робиш такі заяви, то відверто напиши своє ім’я!!!
   Позитив в цій нелегкій ситуації для істинної опозиції є – зараз партія “Батьківщина” очистилася від кар’єристів, популістів, продажних…

 4. Galya

  Бувшому бютівцю погано відкрились очі, насправді молодий політик, якого підтримують, поважають не тільки українці, а весь світ-це Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко!

 5. Мирянин

  А де ж обласні соратники ПНКУВ, чи як її там? Їхня думка та позиція?
  Хто поведе нас на барикади в галицькому регіоні? І хто, нарешті буде балотуватися по наших округах від ПНКУВ? Цікаво!

 6. Петро

  Я так зрозумів, Башта підробляє в Деревляного, то за Кайдою бігає то пастера Турчинова величає . Справжній галичанин !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.