Чому тернопільські бютівці окремо від інших партій вшанували пам’ять Тараса Шевченка?

Поділитися

В прямому ефірі Тернопільського обласного державного телебачення, 27 березня народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний розповів про цікаві подробиці із життя місцевих бютівців

– У дні вшанування пам’яті Тараса Шевченка партія «Батьківщина» окремо проводила покладання квітів до пам’ятника Кобзаря. Також, ви не брали участі в нещодавній акції проти другої державної мови, що проводили демократичні сили біля ОДА. Поясніть цю ситуацію?

– Ви знаєте, що вже декілька років покладання квітів до пам’ятників патріотів України ми проводимо окремо від влади. Як ми можемо це робити пліч о пліч з людьми, які не поважають, знущаються та нищать все українське. Нещодавно нам повідомили наші члени партій, що у школі с. Мишковиче директор зняв портрет Тараса Шевченка і на його місце повішав портрет Януковича, аби сподобатися владі. Щоб виправити цю ситуацію та не допустити подібного у інших освітніх закладах районів, ми ініціюємо питання на розгляд сесій райрад щодо заборони вивішування фото політиків сучасності у згаданих закладах. І мене обурює, що нашу ініціативу, готуючись до виборів, перетягують на себе деякі місцеві політики та народні депутати, замість того, щоб самим щось робити для області. Це ж стосується і тих політиків, які замість виступати проти розграбування земель Тернопільщини, захищати інтереси тернополян, захищати Почаївську Лавру від приватизації, сьогодні пікетують під ОДА проти другої державної мови. Жодної доцільності, окрім популізму цей їх пікет не має. От коли б більш масово вони зібралися по цьому питання пікетувати Банкову, наша політична сила першою б приєдналася до цієї акції. Хоча, до нами організованих акцій протесту як у Києві так і у Тернополі місцеві демократи ніколи не спішили долучатися. А акцій протесту ми провели чимало і проти злощасних та нищівних ініціатив та реформ влади, і проти злочинної діяльності представників влади в Тернопільській області. До прикладу ось листівки, які розповсюджувалися під час акцій протесту у Тернополі , а також у столиці (з приводу інформації на першій листівці було проведено 10 акцій протесту в Києві та Тернополі). Але всі тоді боялися образити владу, а вже сьогодні напередодні виборів вийшли піаритися. Вкотре наголошую, що в нас з такими політиками, які бояться та займаються пустим популізмом нічого спільного бути не може.

Чи задоволені ви станом доріг та їх ремонтом у Тернополі? (обговорення)

Деревляний назвав, кого підтримає на виборах до Верховної Ради: Тягнибок і Кайда в “прольоті”