111

На телеканалі ТВ-4 вийшов сюжет про ремонтні роботи доріг в Тернополі.

Як ви оцінюєте стан доріг в нашому місті та те, як їх ремонтують 26 працівників під прицілом телекамер?

3 comments

 1. Briz

  Аякже ж – перед камерами показуху в нас вміють робити!

 2. Мирянин

  Обурливо спостерігати, як на фрезерованих прямокутниках на місці вибоїн, що знаходяться у воді ремонтники намагаються смолити краї для кращого зчеплення з асфальтом. Смола у воді не дає відповідного технологічного ефекту, а тому така латка простоїть до першої потужної зливи або до перших приморозків. Зато кожен рік є постійна робота і забезпечений заробіток. А головне є куди списувати наші з вами бюджетні кошти, які міські комунальні служби просто закопують у асфальт. А де депутатський контроль, хоча б тої ж опозиції у міській раді? Їх просто не чути!!!

 3. slavske.doroga@gmail.com

  1 квітня 2012 року громада Сколівського району Львівської області – жителі, підприємці та представники органів місцевої влади провели безпрецедентну акцію – «Туризм, прощавай?».

  Метою акції було привернення уваги громадськості та центральної влади до занепаду, «відмирання» туризму в одному з найвідоміших гірськолижних курортів України – Славському.

  Причина цього занепаду проста – жахливий стан дороги між трасою Київ-Чоп і смт. Славське-Волосянка. Частина дороги довжиною лише 20 км. не підлягала капітальному ремонту вже 15 років.

  Друзі, розпочато збір підписів під ПЕТИЦІЄЮ щодо невідкладного ремонту доріг у СЛАВСЬКЕ.
  Щиро сподіваємось на вашу активність і допомогу в поширенні інформації серед людей.
  Петиція – тут: http://slavske-petition.org/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.