Екс-народний депутат України, член політради Партії Зелених України Віталій Кононов вкрав пісню у тернопільського співака і композитора Володимира Вермінського

Поділитися

Тернопільський співак і композитор Володимир Вермінський шокований дикунською позицією колишнього голови, а нині члена політради Партії Зелених України Віталія Кононова. Тернополянин розповів тернопільській інтернет-газеті “Про все” свою позицію: мовляв і писав декілька разів Кононову, і номер телефону залишав, але реакції нуль. Пан Вермінський прикро вражений, що політик фактично вкрав його аранжування пісні.
“Нехай співає собі цю пісню, – каже Володимир Вермінський. Слова написав тернопільський поет і бард Олександр Смик. Але оранжування пісні моє і гурту “Акцент”. Тому, нехай пан Кононов не займається плагіатом”.Інтернет-газета “Про все” намагалась взяти коментар у Віталія Кононова. У прес-службі Партії Зелених України нам сказали, що політик входить у політраду партії. Особистого мобільного номера не надали. Прес-секретар партії Тетяна Вербицька, до якої запропонували звернутись, слухавки не брала або вибивала.
“Про все” також намагалось дізнатися думку Олександра Смика, але його особистий мобільний номер перебував за межею доступу.
Студійний запис пісні Володимира Вермінського

Екологи Тернопільщини відкрили спеціальну «гарячу лінію»: телефон 25-95-82 або 067-37-08-730

Тернопільських злидарів знову обікрала влада