111

Тернопільський співак і композитор Володимир Вермінський шокований дикунською позицією колишнього голови, а нині члена політради Партії Зелених України Віталія Кононова. Тернополянин розповів тернопільській інтернет-газеті “Про все” свою позицію: мовляв і писав декілька разів Кононову, і номер телефону залишав, але реакції нуль. Пан Вермінський прикро вражений, що політик фактично вкрав його аранжування пісні.
“Нехай співає собі цю пісню, – каже Володимир Вермінський. Слова написав тернопільський поет і бард Олександр Смик. Але оранжування пісні моє і гурту “Акцент”. Тому, нехай пан Кононов не займається плагіатом”.Інтернет-газета “Про все” намагалась взяти коментар у Віталія Кононова. У прес-службі Партії Зелених України нам сказали, що політик входить у політраду партії. Особистого мобільного номера не надали. Прес-секретар партії Тетяна Вербицька, до якої запропонували звернутись, слухавки не брала або вибивала.
“Про все” також намагалось дізнатися думку Олександра Смика, але його особистий мобільний номер перебував за межею доступу.
Студійний запис пісні Володимира Вермінського

7 comments

 1. t

  Віталія Кононова виконує пісню набагато краще!

  1. Viktor

   Читайте уважно – в чому проблема… Якщо у Вас вкрадуть щось з Вашого гардеробу , а потім хтось скаже, що ця річ все таки краще до лиця не вам, а іншій особі – то що це по-вашому, правильно? Якщо ви не можете відрізнити живого виконання від фонограмного, то я вам співчуваю, хоча студійна робота гурту Акцент і Вермінського звучить краще і переконливіше а ніж цього “товариша” .Але фонограма один в один. Точно падло вкрав! Отакі наші депутати. Брехуни, злодії і покидьки….

 2. 12345

  ХОТІЛОСЬ БИ ЗАПИТАТИ І ПОЧУТИ ВІДПОВІДЬ : “А ПІСНІ “МАШИНГВЕРИ” ТА “ФАЙКА” ЗВІДКИ І У ЯКИЙ СПОСІБ ВЗЯЛИСЯ У РЕПЕРТУАРІ САМОГО ТАК ЗВАНОГО “ВЕЛИКОГО СПІВАКА” ВЕРМІНСЬКОГО?”

 3. viktor

  А що там з Машингверами і Файкою? Невже “позичив” фонограму? І хто саме? А чому мовчить автор слів і музики О.Смик? Як на мене впершу чергу саме він мав би предявити претензії Кононову. А він якось дивно мовчить. Можливо все просто. Йому немає різниці хто виконує його пісню – важливий результат? Як ви думаєте? Але тоді я не розумію, для чого створювати проект Відлуння криївки з Вермінським? Може цікавіше було це зробити з Кононовим? Але хто такий Кононов? Політик, не музикант і не творча особистість, яка може втілити чиїсь плани і наміри. Тоді все якось розвиднюється. Якщо сам Смик не дає коментарів і мовчить, значить тут без його згоди і участі на виконання пісні Сніги не обійшлось. Просто якось це все неправильно з самого початку. Можу дати пораду п.Вермінському. Якщо ви бачите таку двояку ситуацію з Вашим так би мовити партнером по кузні, на майбутнє не погоджуйтесь на співпрацю з ним, а якщо і буде якась пропозиція, порадьтеся з кваліфікованими спеціалістами і не наступайте на ті ж граблі. Є люди які вас використовують як інструмент, а самі за вашою спиною здобувають визнання і славу. Будьте уважні і обережні. І памятайте, якщо Вам плюють у спину, значить ви йдете в правильному напрямку. Бажаю успіху. З повагою шанувальнтик вашої творчості. Віктор.

 4. Петро

  Пропоную уважно послухати пісню “Кафе” А.Говорадла у виконанні О.Білозір і пісню “Наталі” Вермінського. Цікаво: хто в кого “хапнув”? Дуже “вигідно” тихенько “крисячити” цілі пісні або готові чужі музичні напрацювання, вставляти такий-сякий текст і видавати за свою “творчість”, розраховуючи, що поки вони там “роздупляться”… Чи не так?

 5. Петро

  “Машингвери”
  Слова і музика – А.Менцак

  Ми сьогодні сюди не запрошені, не чекали нас тут…
  Машинґвери свої запорошені нам не випадуть з рук.

  Машинґвери, Штурмґевери відкривай,мерзото, двері
  Ми прийшли вже гейя, гойя.
  Кров схолоне буде лятись,
  Хтось зависне на гіляці…
  Ми прийшли вже гейя, гойя.

  Ми питаєм, можливо, останній раз хто боївку продав?
  Чи не має часом серед смертних вас хто запроданцем став?

  Машинґвери, Штурмґевери відкривай, потворо, двері
  Ми прийшли вже гейя, гойя.
  Кров схолоне буде лятись,
  Хтось зависне на гіляці…
  Ми прийшли вже гейя, гойя.

  За боївку наварено, змелено, але зрадник мовчав…
  За вікном на горісі зеленому вітер ноги гойдав

  Машинґвери, Штурмґевери відкривай, паскудо, двері
  Ми прийшли вже гейя, гойя.
  Кров схолоне буде лятись,
  Хтось зависне на гіляці…
  Ми прийшли вже гейя, гойя.

  Машинґвери, Штурмґевери відкривай, мерзото, двері
  Ми прийшли вже гейя, гойя.
  Кров схолоне буде лятись,
  Хтось зависне на гіляці…
  Ми прийшли вже гейя, гойя.

 6. тятя

  Все чітко і зрозуміло! Автор молодець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.