111

Ось уже пішов четвертий рік, як голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда  повторює слова, “треба зробити, “може”. За всю каденцію можна на пальцях однієї руки перерахувати справи, про які Кайда сказав “зробили”, “зроблено”. Ось і сьогодні прес-служба обласної організації ВО “Свобода” в черговий раз поширили “мильну бульку” – Олексій Кайда: “Тернопільщина має усі перспективи стати сучасним діловим регіоном України”

26 березня відбулося засідання Дорадчої ради з питань взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади при Тернопільській обласній раді. Учасники обговорили інвестиційний імідж краю, поділилися досвідом залучення інвестицій в територіальні громади області та вели мову про створення сприятливих умов для маркетингу територій та економічного розвитку територіальних громад краю.

Голова обласної ради, голова дорадчої ради свободівець Олексій Кайда зазначив: “Тернопільщина має усі перспективи стати сучасним діловим регіоном України. Цього можна досягти завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громади. Для налагодження діалогу органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади в інтересах громад було утворено дорадчу раду при Тернопільській обласній раді. Наш край має великий інвестиційний потенціал. Обласна рада цього скликання на початку роботи розпочала активну промоції області. І це дає позитивні результати. Тернопільщина – одна з найактивніших в Україні щодо залучення для вирішення суспільно та соціально важливих питань коштів у реалізації програм різних міжнародних інституцій та українських фондів. Переконаний, що на Тернопіллі ми зможемо переглянути стратегію розвитку регіону, яка формуватиметься “знизу” – від пропозицій сіл, селищ, міст”.

У засіданні дорадчої ради взяли участь міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал, спеціаліст з управління проектами в галузі муніципального розвитку Українського офісу Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Віктор Рачкевич, керівник Державної бюджетної установи “Тернопільський регіональний центр з інвестицій та розвитку” Андрій Мартишко, координатор політичного діалогу Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак, голови сільських, селищних, міський та районних рад.

Учасники зустрічі ухвалили рішення рекомендувати Тернопільській обласній асоціації органів місцевого самоврядування “Ради Тернопільщини” та Тернопільському регіональному відділенню Асоціації міст України розробити проект стратегії економічного розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області. Цей проект буде поданий на затвердження Тернопільській обласній рад, повідомили “Про все” у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”

Що скажете на про таку заяву і реальні справи цієї політичної сили і Олексія Кайди зокрема?5 comments

 1. Мирянин

  Треба лише позаздрити пану Олексію! У нього оптимізму все більше і більше, особливо із наближенням виборчої кампанії. Проте реальних доробків облради мабуть можна перерахувати на одній руці. До цього часу не чути, щоб запрацювали в області масштабні інвестиційні проекти. Навіть із сміттєвим заводом за 4 роки не змогли дати ладу! А мистецтво політики базується на знаходженні компромісів із усіми органами влади задля інтересів громади. Інколи потрібно реально розраховувати свої можливості і чесно говорити своїм виборцям про успіхи і особливо прорахунки. Бо вірять лише тим, кому вистачає сміливості визнавати свої помилки і знаходити шляхи їх виправлення.

 2. Бютівець (бувший)

  Пишете брехню то хоч правдиво її пишіть. Не чотири роки а три роки і 10 днів! І якби він протирав штани, то би було так як було з попередньою обласною радою, яка взагалі не збиралась. А все фінансування що зараз йде то йде тільки з місцевого бюджету бо держава недодала вже близько пів мільярда грошей!!!

 3. nazar

  Складається враження, що дирекція сайту має якісь особисті рахунки з цим Кайдою. Що не стаття чи замітка – то відчутна якась в інтонації та підборі слів величезна злоба та навіть істерія. Може цей Кайда в редактора чи журналіста з цього сайту відбили жінку чи коханку?

 4. Юлій

  Просто Свобода вже задовбала своєю необ*єктивністю….Їм пишеш,говориш що на авторинку Мотор безпрєдєл,люди гинуть за ПРАВДУ…Купа грошей йде повз місцевого бюджету.Чого скиглете що немає грошей на дороги,лікарні.пенсіонерів???Все Є…Тільки Ви шановні Свободівці,прийшли до влади,і не знаєте що робити..ВЧИТИСЬ,ВЧИТИСЬ І ЩЕ РАЗ ВЧИТИСЬ…

 5. Юлій

  До чого дожились депутати Свободи,В свобідний час, після сесій, возять ШАХРАЇВ-ВБИВЦЬ…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.