Кайда – то не Надал: якщо помилився, то може вибачитись

Поділитися

Вчора голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда спілкувався з читачами газети “20 хвилин”. Враження у читачів різні. Проте, для “Про все” стало знаковим,, що голова обласної ради попросив вибачення в Олександра Башти, людини в інвалідному візочку.

На питання пана Башти:
Мене 9 березня під час урочистих покладань квітів владою до памятника Шевченку невідомі у цивільному і під наглядом міліції перекинули з інвалідного візка в болото. Перед тим мені давали “чесне слово”, що я зможу виступити на цьому зібранні. Коли вже нікого не було з влади і їхніх прихильників, мене відпустили. Тепер мусора вже свій вишкіл покращуюють на інвалідах. Присутні здебільшого слухали виступи влади. Похилого віку дідусь, та літня жінка спробували заступитись. Решта споглядала. От і все!!! Ну що, друзі ? Україну сьогодні я не відстояв. Пробачте мені.
Пане Кайдо, чому ви не підійшли, коли я вас кликав на допомогу? А до вас я підійшов тільки через те, що мене вже оточили люди в цивільному і хотіли виштовхати. Я думав, що біля вас вони не посміють, а якщо і посміють, то ви захистили б. Чому такого не сталось, пане Олексію? Невже ви мене не впізнали? Чому???

Олексій Кайда відповів

Я вже підписав відповідне звернення з приводу описаної вище ситуації. Завтра воно буде у найвищих очільників наших правоохоронних органів. Вони мають відповісти: хто приймав рішення чинити так чи інакше. Я прошу вибачення у пана Олександра. Але насправді відразу не було зрозуміло, що відбувається. Так, ті люди вчинили неправильно. Але знаєте що найгірше? Що дану ситуацію нині почали на свій лад використовувати деякі політики. Фактично – сталася дуже бридка річ – образили людину на інвалідному візку. Можливо, Олександр також вчинив не зовсім правильно. Якби він звернувся особисто до мене – а ми із ним знайомі, я домігся б, щоб йому дали слово. Наразі ж йдеться про те, що ХТОСЬ йому пообіцяв, а потім виштовхав. Людям, які там були, справді не було зрозуміло, що відбувається. Нагадую, захід організовувало управління культури облдержадміністрації. Там взагалі нікому не хотіли давати слово, аби хтось не сказав, що Янукович поганий. Олександр – правильна людина і дуже мужня. Він не боїться тих, хто доводить нашу державу до не зрозуміло чого. Ще раз кажу: якщо є якась образа на мене, я прошу вибачення

Від “Про все”

Можливо, комусь такого вибачення буде мало. На нашу ж думку, Олексій Кайда продемонстрував, що незважаючи на поважні посади в обласній раді та партії “Свобода”, залишається перш за все людиною, яка може вибачитись перед іншою людиною  за ненавмисну образу, відсутність реакції у певний момент чи не зовсім правильний вчинок.

Поганому танцюристу…або провокації навколо Надала

Українська народна рада: про полонізацію української історії деякими псевдоукраїнськими істориками та очільниками Тернопільської міської ради