111

Черговий скандал назріває у діяльності Тернопільської міської ради.
У Тернополі вручатимуть премії імені Володимира Лучаковського. Їх щороку отримуватимуть як наші сучасники, так і тернополяни, які у минулому досягли вагомих успіхів у різних галузях. 19 березня – день народження першого українського бургомістра Тернополя Володимира Лучаковського. Саме цього дня о 17 годині в українському домі «Перемога» планують провести перше вручення премії імені Володимира Лучаковського «Кращі в Тернополі», повідомили ЗМІ у прес-службі міської ради.
Тернопільська інтернет-газета “Про все” отримали лист від Української народної ради, що діє у Тернополі. У надісланих матеріалахйдеться про полонізацію української історії деякими псевдоукраїнськими істориками та очільниками Тернопільської міської ради, які запровадили премію “бурмістра Лучаковського” на польський манір, тоді як в українській транскрипції це б мало звучати як бургомістр Лучаківський.

 

2 comments

  1. "Лучаківський"

    Правильно таки-ЛУЧАКІВСЬКИЙ!!! Запитайте хоча б у правнука Лучаківського-пана Чубатого. А те, що деякі “історики” видумують “Лучаковського” то це вже не історія, а нечиста політика, до того ж явно не українська-напевно, що російська-для того щоб у черговий раз посварити українців із поляками. Як кажуть, “Де двоє бються-там третій користає!” До речі на гробівці Лучаківського на Микулинецькому кладовищі взагалі напсано “ЛУЧАКОВСКІЙ” (як забажала його дружина- полька за походженням?). То може пани “історики” скоро “передумають” і докотяться ще й від “ЛУЧАКОВСЬКИЙ” до “ЛУЧАКОВСКІЙ” ?!? Так що треба їх вчасно зупинити. Шкода, але деякі чиновники-“свободівці з Тернопільської міської ради або дуже вже неосвічені, або ніякі не українські патріоти-націоналісти, а насправді польські шовіністи (чи провокатори за замовленням росыйських спецслужб)!?!…Хочеться вірити, що це не так. P.S. До речі за всіх попередніх влад у Тернополі Лучаківський залишався Лучаківським…

  2. Anna

    То дурна сварка.Яка різниця Боруля чи Беруля?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.