Кому потрібна у Збаражі така влада ?! Співробітниками СБУ в Тернопільській області складений протокол і справа передана в суд про корупційні дії голови Збаразької райдержадміністрації Мдінарадзе

Поділитися

На поштову скриньку інтернет-газети “Про все” надійшов лист зі Збаража В електронному листі мешканець Збаража написав чимало вражаючих фактів. Саме тому ми вирішили оприлюднити їх. “Про все” також очікує на офіційні коментарі від нижчезазначених органів.

Президент Німеччини покинув пост із-за підмоченої репутації. Його звинуватили в тому, що він зміг дістати пільговий кредит. Але це ж у Німеччині.

А в Україні корупцією уражені всі органи влади.

Співробітниками СБУ  в Тернопільській області складений протокол і справа передана в суд про корупційні дії голови Збаразької райдержадміністрації Мдінарадзе А.М.

Будучи держслужбовцем голова райдержадміністрації продовжував бути засновником та керівником приватного підприємства та отримувати прибуток.  

23 березня 2012 року у Тернопільському міському суді відбудеться перше слухання по даному факту корупції.

Ще один фігурант постійних скандалів – міський голова Збаража.

Саме за наслідками його діяльності нещодавно проведеною фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області ревізією Збаразького міського бюджету,  виявлено фінансових порушень, на суму понад 252 тис. грн.

Левова частка цих порушень, майже 236 тис.грн, це недоотримані доходи.  Зокрема, внаслідок реалізації майна (будівель) за заниженими цінами міський бюджет втратив більше 130 тис. грн. Це лише по двох об’єктах! Продаж нежитлових приміщень по заниженій вартості допущено з вини міського голови Збаража Бочарова М.Г., який уклав договори купівлі – продажу від імені міської ради без проведення рецензування звітів про вартість даних приміщень, ще й перебуваючи у  передвиборній відпустці. Окрім того по окремих договорах купівлі – продажу приміщень не поступили кошти в дохід міського бюджету  на загальну суму 52830 грн, а згідно бухгалтерського обліку міської ради по даних боржниках заборгованість відсутня.

Ревізією виявлено також незаконні видатки на суму 16,5 тис. грн. Вони виникли внаслідок завищення посадових окладів, надбавок і доплат, оплат відпусток, індексації тощо. Лише двома розпорядженнями Бочаров М.Г. видав премії приближеним працівникам міської ради у сумі понад 70 тис. грн. І це при тому, що його перебування у той час на посаді було нелегітимним.

У Збаражі не залишилось жодного соціального житла, так як єдиний пересильний будинок на вул.Сонячній відданий у приватизацію лише рішенням виконкому міської ради.

Обласна прокуратура свідомо заплющує очі на діяння міського голови Збаража.

Якщо влада об’єднується з правоохоронними органами в порушені закону, то це носить ознаки мафії.

Чим же заслужив Збараж таку владу?!

Наливайченко обговорив з канадськими політиками питання захисту чесних виборів в Україні

Тернопільщина і пожежі