111

Голові Тернопільської міської ради

п. Надалу С.

Депутатам Тернопільської міської ради

ВІДКРИТА З А Я В А

Пане Голово – представник партії, яка на теренах України позиціонує себе як найсправедливіший захисник порушених прав народу!

Депутати!

З глибоким сумом повідомляємо, що 5 січня 2012 року на сесії міської Ради Вами прийнято незаконне рішення про видачу дозволу ПП”Креатор-Буд” на реконструкцію нежитлової будівлі в 5-квартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Сагайдачного,6а.

Для проведення реконструкції Ви надали ПП “Креатор-Буд”земельну ділянку площею 0,05258 га.

Доводимо до Вашого відома, що земельна ділянка площею 0,05258га – це озеленена територія на якій розташовано ігровий майданчик для

дітей і майданчик для відпочинку дорослого населення. Вона належить місту, тобто нам – громаді. Своїм рішенням Ви порушили охоронюваний законом інтерес громади міста, який полягає в можливості користуватись матеріальними і нематеріальними благами. Ви обіцяли створити нам гідні і комфортні умови життя в місті, а насправді надали перевагу інтересам приватного підприємства.

З початком будівництва ділянка буде обнесена високим парканом і ми та наші діти будуть позбавлені відпочинкової зони в центрі міста. Будуть позбавлені дворової території і мешканці будинків навколо ділянки. З початком будівництва сміттєзбірники, які знаходяться на обладнаному майданчику, буде переставлено в інше місце, що призведе до порушення санітарних норм. Дерева, що оточують ділянку буде зрізано, що призведе до порушення екологічних норм. При введенні будинку в експлуатацію збільшиться кількість транспорту в центральній частині міста, що є порушенням екологічних норм.

Своїм рішенням Ви порушили наше право на участь в громадських слуханнях і обговоренні проекту будівництва будинку на стадії підготовки генплану міста Тернополя, оскільки таке будівництво в геплані не передбачено.

При прийнятті рішення Ви порушили вимоги:

– ст. 19 Конституції України , згідно з якою “органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

– ст.39 Земельного Кодексу України, де встановлено, що “Використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту” . В генеральному плані міста Тернополя, який затверджено 10.08.2010 року і який знову вступив в дію 21 грудня 2011 року, не передбачено зведення або реконструкція будинку за адресою вул. Сагайдачного, 6а .

– ст.120 п.1 Земельного кодексу України щодо цільового призначення земельної ділянки при зміні власника.

– ст. 134 Земельного кодексу України щодо обов”зковості продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах.

– Закон України ” Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду”. Закон використовується при реконструкції житлового фонду і при умові, що території комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду визначено.

– Закон України “Про основи містобудування”. Будівництво житлового будинку в охоронній зоні пам’ятки архітектури національного значення (Домініканський собор) може проводитись при наявності історико-містобудівного обгрунтування, погодженого з центральним органом охорони культурної спадщини.

Мешканці будинку 6, по вул. Сагайдачного та 1 по вул. Грушевського подали позов до суду про скасування незаконного рішення . Віримо, що молода представниця нашої громади, суддя, яка тільки почала свій шлях, при розгляді справи та винесенні рішення керуватиметься Законами України, а не політичними чи матеріальними уподобаннями.

Шановний Голово! Шановні депутаті! Ви наші представники у владних структурах. Прийшов час відпрацювати кредит довіри наданий Вам громадою нашого міста.

Ми ВИМАГАЄМО:

1. Скасувати незаконно прийняте рішення сесії Тернопільської міської ради № 6/18/44 від 05.01.2012 року.

2. Земельну ділянку площею 0,05258 га своїм рішенням визначити як прибудинкову територію будинків 2,4,6 по вул. Сагайдачного .

3. Керуючись ст.42 Земельного Кодексу України, земельну ділянку площею 0,05258 га за адресою вул. Сагайдачного 6а надати в постійне користування установі, що здійнює управління будинками 2,4,6 по вул. Сагайдачного.

Мешканці будинків 2, 4, 6, 8 вулиці Сагайдачного у Тернополі

 

1 comment

  1. Мирянин

    Досить дивно, що міська влада сміливо і вдало провела спецоперацію по ліквідації культових приміщень на самозахопленій сектою мракобісів території у парку Національного відродження, а тут у центрі міста сама здійснила самозахват дитячого майданчика на користь комерційної структури. Невже пачки “зелені”, напевно вручені керівникам фракцій, що голосували за завідомо незаконні рішення перемогли здоровий глузд? Невже так бридко молодій політичній силі потрібно було наплювати в колодязь довіри громади нашого чарівного міста? Так намагатися спотворити своє рідне місто можуть тільки політичні самовбивці у переддень масштабної виборчої кампанії. У цих жителів, які написали про крик своєї душі тому міському владиці, що освятив своїм підписом це страшне рішення, вже ніколи не підніметься рука проставити відмітку у бюлетені напроти кандидата від ВО “Свобода”!!! А у них ще є і родичі, однодумці та симпатики! Уявляєте у скільки обійдеться ця бридка оборудка цим зашореним (не хочеться говорити корумпованим ) політикам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.