111

До жодної тернопільської школи точно не приїде Біл Гейтс…

Білл Гейтс, виступаючи перед старшокласниками, назвав 11 правил, яких підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи:
1). Життя несправедливе – звикни з цим фактом.
2). Світу наплювати на твоє самопочуття і самоповагу. Світ очікує від тебе якихось досягнень, перед тим як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.
3). Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 тисяч в рік відразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з лімузином і особистим шофером, поки ти не заслужиш цього.
4). Якщо ти думаєш, що твій вчитель строгий і вимогливий, – почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями.
5). Обсмажувати бургери в Макдоналдсі – не нижче твоєї гідності. Твої прадіди назвали б будь-яку – навіть таку – роботу «хорошим шансом».
6). Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не носись зі своїми невдачами, вчися на них.
7). До твого народження твої батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, стираючи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку привести в порядок свою кімнату.
8). Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів, життя – ні. В деяких школах припинили ставити погані оцінки і дозволили скільки завгодно раз здавати тест. Це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.
9). Життя не розділена на семестри, літніх канікул в ній не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «я». Тобі доведеться робити це в твій особистий час.
10). Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав’ярні, а на робочому місці.
11). Підтримуй добрі стосунки з «очкариками-ботаніками». Швидше за все, один з них коли-небудь стане твоїм начальником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.