Що точно не розкажуть тернопільським школярам?

Поділитися

До жодної тернопільської школи точно не приїде Біл Гейтс…

Білл Гейтс, виступаючи перед старшокласниками, назвав 11 правил, яких підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи:
1). Життя несправедливе – звикни з цим фактом.
2). Світу наплювати на твоє самопочуття і самоповагу. Світ очікує від тебе якихось досягнень, перед тим як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.
3). Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 тисяч в рік відразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з лімузином і особистим шофером, поки ти не заслужиш цього.
4). Якщо ти думаєш, що твій вчитель строгий і вимогливий, – почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями.
5). Обсмажувати бургери в Макдоналдсі – не нижче твоєї гідності. Твої прадіди назвали б будь-яку – навіть таку – роботу «хорошим шансом».
6). Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не носись зі своїми невдачами, вчися на них.
7). До твого народження твої батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, стираючи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку привести в порядок свою кімнату.
8). Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів, життя – ні. В деяких школах припинили ставити погані оцінки і дозволили скільки завгодно раз здавати тест. Це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.
9). Життя не розділена на семестри, літніх канікул в ній не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «я». Тобі доведеться робити це в твій особистий час.
10). Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав’ярні, а на робочому місці.
11). Підтримуй добрі стосунки з «очкариками-ботаніками». Швидше за все, один з них коли-небудь стане твоїм начальником.

Як у Борщові відбулась Хресна дорога з музичним супроводом

Тернопільський театр виживе не завдяки “свободівцю” Кайді, який забрав 4 мільйони гривень в акторів, а завдяки головному спонсору Партії Регіонів?