111

 

Сьогодні в українському домі «Перемога» відбулась демонстрація макету пам’ятника Незалежності. На щастя, жартували дотепники, без гіпертонічного кризу для мера, який менше, ніж за тиждень «встав до строю» після такого серйозного діагнозу.

На відкриття прийшло небагато людей. З влади – мер, голова облради Олексій Кайда і заступник губернатора Петро Гоч. Свободівці тримались окремо від пана Петра, напевно, остерігаючись не потрапити на сторінки сайту «За Збручем». Ідеологічно «заправляв» дійством Олександр Смик. Старався дуже. Чи не вперше вийшло, що ніби впадав перед Сергієм Надалом. Можливо, «хвилювався» за ослабленого Сергія Віталійовича. Хоча мер  виглядав доволі пристойно, на запрошення, під кінець дійства, бравим кроком рушив знимкуватися з авторами проекту пам’ятника.
Про пам’ятник високоповажні гості говорили лише добре. Мовляв, будуть збирати гроші, проект схвалюють, навіть побачили новий символізм у тризубі.
Простіші відвідувачі дивувались, що «буська зробили символом-тризубом».
-Нехай спершу державу зроблять нормальну, щоб Україна з руїни постала, а тоді вже будують- роздумував в голос якийсь чоловік. А то я 30 років відробив, а відчуваю себе злиднем. Хіба таким злидарям треба пам’ятник ставити? Мені зараз треба думати чи на тролейбусі в «Березіль» їхати на концерт  по Шевченку чи піти пішки, щоб зекономити на пів буханки хліба.
Деяким панянкам макет не сподобався тим, що надто «відтопирила задницю дівка».
– Точно якийсь супостат зможе «підлаштуватись»,- стиха вульгарно пожартувала її молодша колежанка.
– Та її вже й так на палю встромили,- пожартував до них незнайомець, що стояв поруч.
– Говорять, що Україна мирна держава, а самі націоналісти встановлюють пам’ятники імперського типу з часів римської імперії. Нічого свого придумати не можуть,- хитала незадоволено головою якась панянка.
– Сам макет має добротний вигляд, як «буськи Заставного біля роддому»,- стиха прокоментував якийсь пенсіонер.
– Даремно вони посвячують той макет,- відповів йому сусід.- А як будуть вносити правки, то будуть пересвячу вати?1 comment

  1. 223455

    Цікаво порахувати скільки коштують усі пам’ятники в області, побудовані на гроші зібрані із галичанських жебраків? Може би ці кошти гуманіше було би передати в наші обдерті лікарні на оновлення медичної апаратури щоб безкоштовно лікувати на них наше збідніле населення! А то придбаний за державні кошти компютерний томограф експлуатують у 2-й міськлікарні приватні структури і роблять процедури за 700-900 гривень. Де бабця зо села може собі дозволити такі шалені гроші? Але помпезність оцих презентацій дивує і вражає усіх небайдужих тернополян. Всі кажуть, що міська влада хоче переплюнути киян у увіковічненні своїх “подвигів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.